Заправка та регенерація картриджів м. Львів (матеріалами Static Control i Mitsubishi і ін.)

Картриджі заправлюють багато хто. Якісними матеріалами, з гарантією, оплатою за результат - далеко не всі.
Ми не доставляємо і не виїжаємо до замовника за картриджами, але натомість можемо забезпечити найкращу якість робіт і матеріалів, дати гарантію. Щоб запрвити, регенерувати, відновити, зремонтувати картридж необхідні 3 прості кроки:
1. Принести картридж до нас, якщо є недоліки друку озвучити їх, і краще взяти роздруковану сторінку, щоб інженер зміг оцінити обсяг необхідних робіт
2. Залишити картридж.
3. Через день він буде готовий, Ви отримаєте СМС про готовність і вартість. Забрати і оплатити вартість робіт.
Заправка та регенерація картриджів у м. Львів (матеріалами Static Control i Mitsubishi)
Ми живемо у вік технологій та інформації, і не можливо собі зараз уявити офіс чи кабінет де немає пристроїв для друку чи копіювання документів. Із цією технікою “зустрічався” хоча б раз кожен із нас. Окрім догляду дані пристрої потребують певних ресурсів, таких як картриджіпапірчорнила та ін. Без заправки картриджів сьогодні уже неможливо уявити організацію бізнесу. Здійснювати її можна самостійно вдома чи у офісі, але заправка у сервісному центрі — значно надійніша і безпечніша для обладнання. Наш сервіс постійно працює над покращенням якості заправки картриджів та гарантує якість виконання робіт, що забезпечить довгі роки функціонування вашій техніці.
Заправка та регенерація картриджів Львів
Неякісна заправка картриджів може мати негативний вплив на роботу техніки, та може призвести до її технічних несправностей.  А з огляду на те, що здійснювати її доведеться не раз, і не двічі — доцільно знайти надійну фірму, яка  зможе на постійній основі обслуговувати ваше обладнання. Слід зазначити, що ціна тут має значення другорядне, не слід гнатися за найменшою ціною оскільки, як правило при цьому неякісно розбирають корпуси (або сверлять!), заправляють низькоякісним тонером що значно скорочує ресурс усіх валів друкуючої техніки, не завжди при потребі міняють, а якщо і міняють фотобарабан, лезо очистки, дозуюче лезо, зарядний ролик, магнітний вал то ставлять їх найдешевші аналоги. Також не миють вали, не змащують втулки, не очищають бункер для відпрацьованого тонера. Це позначаєтся як на якості друку так і на ресурсі Вашої техніки. Для прикладу, якщо є виробітка на фотобарабані то багато тонеру картридж сипить в ``смітник``, при зношених лезах засипає принтер тонером, якщо непрошитий чіп на деяких картриджах то при наявності тонера друкувати він не буде...
Процес заправки картриджів не є таким простим, як здається на перший погляд. Лише спеціалізовані фірми, що мають відповідне обладнання здатні здійснювати її на найвищому рівні.
При заправці картриджів наші інженери використовують найкращі тонери Cтатік Контрол і Катун, ЗІП Мітсубіші, АНК. При заправці картриджа його обовязково чистять тонерним пилососом, очищають бункер для відпрацьованого тонера, миють вали і ролики ізопропиловим спиртом, змащують втулки спеціальними мастилами і струмопровідними змазками. При виявленні частин які потребують заміни  пропонують їх аналоги найкращої якості, які мають ресурс близький до оригіналу. При потребі шиются або замінюются чіпи. В деяких моделях прошиваются самі апарати. На роботи надаєтся гарантія. Про готовність вашого картриджа Вам приходить СМС.
Рекомендація:
1)Щоб забезпечити найвищу якість, перед заправкою роздрукуйте сторінку на цьому картриджі, це дасть змогу попередньо оцінити обсяг робіт по даному картриджі. Якщо на різних картриджах похибка друку одинакова з великою ймовірністю проблема в самому апараті, приносьте його до нас-відремонтуємо.
2) Щоб забезпечити безперебійну роботу вашої техніки рекомендуємо мати хоча б один замінний картридж на час коли основний картридж в заправці/ремонті. Картриджі можна купити у нас. Існують наступні варіанти: Оригінал-дорого але якісно, Сумісні, неоригінальні картриджі-широкий діапазон цін і якість також різна, Першопрохідці-оригінальні картриджі які пройшли один цикл, заправлені, регенеровані-ціна в 2-3 рази нижча за оригінал, але якість залежить від майстра який їх регенерував.
 
Виробники оргтехніки інколи запевняють, що заправка картриджів негативно впливає на роботу приладів, але не варта забувати, що левова частка їх доходів — це продаж витратних матеріалів, тож така позиція є для них економічно зручною. Насправді заправку картриджів можна здійснювати без шкоди для приладів.
Нами використовується продукція багатьох виробників витратних матеріалів, які розроблені для заправки та відновлення картриджів, тому для нас практично немає моделей картриджів, які неможливо якісно заправити.
Основною складовою в картриджі є його корпус, отже картридж може працювати у Вас доки він неушкоджений. Інші складові – а це зарядні та магнітні вали, фото барабан, втулки, дозуючи леза – все це можна замінити на нові якісні матеріали та продовжувати користуватись вже оновленим картриджем. А це дуже суттєво буде економити Ваші кошти.
Заправка та регенерація картриджів Львів - +38 098-22-44-300, +38 073-22-44-300 +38, (032) 244-30-02
Альфаком надає послуги по заправці та регенерації картриджів у м. Львів для пристроїв будь-якої моделі:

ЗАМОВТЕ ЗНИЖКУ ПРОСТО ЗАРАЗ!

Залишіть запит і ми зв’яжемось з Вами