Заправка картриджів

Заправка картриджів в «Альфаком» – економія та якість.

ціни для заправки,регенерації, профілактики та ремонту картриджа чи принтера

Коли у картриджах закінчується чорнило чи тонер, або якість його роботи вас не влаштовує, можна обрати один із наступних варіантів: придбати оригінальний новий картридж, купити новий неоригінальний картридж, заправити або при необхідності відновити картридж. Звичайно, найвигідніше здійснити заправку чи регенерацію картриджу.Картридж BASF для HP CLJ Enterprise 500 M551n/551dn/551xh Cyan (KT-CE401A) Якщо він не зношений і заправка виконана професіоналами, картридж друкуватиме з якістю, що максимально наближена до якості оригінального нового картриджа.

В деяких випадках картридж потребує відновлення чи регенерації, після здійснення яких ваш картридж повністю виконуватиме свої функції і відповідатиме ключовим параметрам оригінального картриджа. Послуги по заправці і відновленню картриджів краще довірити спеціалістам із професійним обладнанням, значним досвідом роботи, відповідальним ставленням до замовлень та гарантованою якістю виконаної роботи – тобто майстрам із «Альфаком».

Заправка картриджів Canon та катриджів інших виробників.

Часто для зниження собівартості заправок картриджів деякими майстрами використовується дешевий тонер, якість якого дуже сумнівна. При цьому часто ігноруються стандартні процедури процесу заправки і відновлення картриджів, також не використовуються необхідні матеріали, та не замінюються деталі, ресурс яких вичерпано. Без цих дій подальша безпроблемна експлуатація картриджів неможлива.

Економія в кілька гривень на заправці може привести до необхідності купівлі нового картриджа. Якісна заправка та регенерація картриджа фахівцями нашої майстерні повністю виправдовує свою вартість. Наші клієнти завжди можуть бути впевнені в подальшій якісній роботі їх техніки.

Ми використовуємо перевірені на сумісність тонери Cтатік Контрол, ЗІП Мітсубіші, Катун, АНК, і якісні чорнила для заправки струменевих принтерів для високої чіткості друку і багаторазового використання одного картриджа.

Технологія заправки лазерного картриджа передбачає:Тонер-картридж XEROX WC 5016/ 5020 (комплект 2шт)

 • розбирання та якісне очищення від залишків тонера;
 • аналіз працездатності;
 • промивання фотобарабана, очищуючого леза і леза дозування;
 • промивання магнітного і заряджаючого валів;
 • заправка тонером;
 • змащення контактних поверхонь магнітного валу і фотобарабана;
 • змащення рухомих поверхонь;
 • перевірка виконаних дій та збирання картриджа.

Регенерація картриджів включає в себе заміну фотобарабана, очищуючого леза і леза дозування, заміну ущільнювачів на магнітному валі і заправку тонером.

Технологія заправки струменевих картриджів включає в себе:

 • тестування картриджа;
 • аналіз працездатності;
 • якісне очищення картриджа від старого чорнила;
 • промивання спеціальними розчинами;
 • заправку чорнилом відповідного типу.

Після відновлення картриджа,в залежності від його типу, ресурс замінених деталей дозволяє провести орієнтовно 3 - 7 заправок. Якщо корпус картриджа цілий та не має пошкоджень, таку ж процедуру відновлення можна повторити знову.

При заправках чи відновленні картриджів Canon, варто пам'ятати, що є досить багато їх модифікацій, із відмінностями стосовно обслуговування. Варто нагадати, що при заправці картриджів своїми силами, користувачі стикаються з багатьма складнощами. При потраплянні частинок тонера на одяг, його дуже важко відіпрати. Крім того, можна випадково пошкодити картридж при заправці. Та найгірше те, що попадання дрібних частинок тонера в дихальні шляхи є дуже небезпечним для здоров`я. Тому варто довіритися професіоналам щодо заправки картриджів.

Наші майстри здійснять якісно та недорого заправку та обслуговування будь-яких монохромних та кольорових, лазерних та струменевих принтерів: Кенон, зокрема Pixma, також Brother, Lexmark, Xerox, HP, Laserjet.

Заправка картриджів HP та катриждів інших фірм.

Якщо ви є власником принтера HP, слід не забувати, що спроби власноручної регенерації та заправки картриджів можуть пошкодити важливі вузли чи деталі, і після таких дій фахівець більше не зможе провести якісну заправку, а в деяких випадках ремонт картриджа буде недоцільним.

Картридж ColorWay для HP LJ P2035/2055/M425dn

Найбільш популярними у використанні вважаються картриджі під номером 28, 122, 22 . При деяких відмінностях, в процесі заправки вищезгаданих картриджів багато спільного, наприклад розташування кольорів. Відносно заправки лазерних картриджів, серед продукції HP найчастіше до фахівців звертаються за заправкою моделей HP 85A, 78A, 36A, 35A.

Без заправки картриджів Canon, HP, та катриджів інших виробників, сьогодні важко уявити організацію офісної роботи. Надуємо, що заправка в надійному сервісному центрі значно безпечніша для обладнання, ніж проведення цієї процедури в офісі чи вдома. «Альфаком» постійно вдосконалює заправки лазерних та струменевих картриджів . Наші майстри гарантують якість виконаних робіт за доступною ціною, що забезпечить довгі роки безпроблемного функціонування вашій техніці. Саме тому користувачі зі Львова, які бажають продовжити терміни експлуатації свого принтера, обирають «Альфаком».Заправка та регенерація картриджів м. Львів (матеріалами Static Control i Mitsubishi і ін.)

Заправка та регенерація картриджів м. Львів (матеріалами Static Control i Mitsubishi і ін.) [Переглянули 5030 раз]

Заправка та регенерація картриджів м. Львів (матеріалами Static Control i Mitsubishi і ін.)Картриджі заправлюють багато хто. Якісними матеріалами, з гарантією, оплатою за результат - далеко не всі.Ми не доставляємо і не виїжаємо до замовника за картриджами, але натомість можемо забезпечити..

Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)

ЗАМОВТЕ ЗНИЖКУ НА ПОСЛУГИ СЕРВІСУ ПРОСТО ЗАРАЗ!

Залишіть запит і ми зв’яжемось з Вами


Warning: fwrite(): supplied resource is not a valid stream resource in /home/admin/web/alfakom.com.ua/public_html/system/library/log.php on line 10

Warning: fwrite(): supplied resource is not a valid stream resource in /home/admin/web/alfakom.com.ua/public_html/system/library/log.php on line 10