Встановлення сигналізацій

Встановлення сигналізації у м. ЛьвівЗгідно даних МВС у Львові та Львівській області кожної доби скоюється понад 30 крадіжок, як з приватних помешкань громадян так і з об'єктів різних форм власності. На превеликий жаль такі дані заставляють насторожитись та задуматись кожного громадянина, який дбає про своє майно та дорожить ним.
Як вберегти своє майно? Як правильно захистити те, що накопичувалося роками від чужих посягань? Відповідь на ці питання Вам пропонує наша фірма, що займається монтажем систем безпеки. 
Грамотне встановлення сигналізації в квартирах, приватних будинках, офісах, магазинах на підприємствах та інших об'єктах дає змогу власникам на 99,9% вберегти своє майно, а в комплексі з правильно обладнаною технічною укріпленністю Вашого об'єкту допоможе зберегти Ваше майно на усі 100%.
Існують декілька способів встановлення охоронної сигналізації про які ми Вам коротко розповімо:
 
- Встановлення сигналізації у м. Львів - "Локальна сигналізація"
Цей вид охоронної системи призначений для відлякування осіб, що проникли на Ваш об'єкт за допомогою звукової сирени.
Така охоронна система складається з приймально-контрольного приладу (ПКП), акумулятора, одного або декількох датчиків та звукової сирени.
 
- Встановлення сигналізації у м. Львів - "Автододзвін"
Існують два види таких охоронних систем. Перший за допомогою GSM модуля в який вставляється SIM картка, що програмується. За допомогою такого виду охоронної системи Вам та Вашим близьким будуть приходити на мобільний телефон sms-повідомлення або здійснення фіксованого набору номера про те, що спрацювала сигналізація на Вашому об'єкті.Встановлення сигналізації у м. Львів
Другий вид аналогічний першому, але дані передаються не через  GSM модуль, а за допомогою підключеної в приймально-контрольний прилад (ПКП) телефонної лінії, після чого він програмується на Ваш мобільний або стаціонарний телефон та телефони Ваших близьких.
 
- Встановлення сигналізації у м. Львів - Система охоронної сигналізації з підключенням на пульт охорони.
Такий вид охорони є найбільш надійним та ефективним, оскільки при надходженні сигналу "тривога" на пульт охорони - на місце події негайно виїжджає озброєний наряд. При підключенні Вашого об'єкту чи помешкання на пульт охорони існують ряд вимог щодо апаратури, що буде встановлюватися, так і до технічної документації. Фахівці нашої фірми в найкоротший час вирішать за Вас всі необхідні питання пов'язані з технічною документацією, здійснять монтаж охоронної сигналізації з урахуванням Ваших побажань та підключать Ваш об'єкт чи помешкання на пульт охорони.
Ціни на послуги залежать від типу апаратури.

Статті не знайдені!

ЗАМОВТЕ ЗНИЖКУ НА ПОСЛУГИ СЕРВІСУ ПРОСТО ЗАРАЗ!

Залишіть запит і ми зв’яжемось з Вами