Сканер штрих-коду Symbol/Zebra MP6000, NO SCL, MEDIUM, IBM, USB, US (MP6000-MN000M010US)

Ціна
29597 грн.
Немає в наявності

Модель: MP6000-MN000M010US

Інформація про доставку

  • Самовивезення
  • Кур'єром
  • Доставка по Україні

Інформація про оплату

  • Готівкою, або платіжною картою через термінал у нас в офісі
  • Безготівкою з ПДВ, або без ПДВ (курс аналогічний готівковому). Для цього у замовленні вкажіть Оплата по перерахунку і ми з Вами звяжемось і домовимось про форму оплати, та виставимо рахунок
Сканер штрих-коду Symbol / Zebra MP6000, NO SCL, MEDIUM, IBM, USB, US (MP6000-MN000M010US)
Цей багатоплощинний біоптичний сканер розпізнає практично будь-які надруковані або на екрані мобільного телефону одно- або двомірні штрих-коди в будь-якому стані з приголомшливою швидкістю.

Абсолютно новий модульний дизайн дозволяє встановити сканер у клієнта для розпізнавання штрих-кодів, що відображаються на екрані мобільних телефонів, штрихкодів звичайних дисконтних карт або навіть випадкових покупок. Крім того, можна використовувати портативний сканер і EAS з можливістю розширення відповідно до майбутніх потреб (наприклад, для додавання RFID-зчитувача).

Який результат? Висока пропускна здатність. Зниження рівня відмови від покупок. Це рішення справляє незабутнє враження на клієнтів, значно підвищуючи їх лояльність і збільшуючи кількість повторних візитів.

Більш висока швидкість сканування штрих-кодів, ніж у будь-якого доступного на сьогоднішній день лазерного біоптіческого сканера, завдяки кращій в галузі технології Zebra для перетворення зображень. Багатоплощинний сканування і 6-стороння зона покриття сканера MP6000 дозволяє зчитувати одно- і двомірні штрих-коди на паперових етикетках, навіть якщо вони пошкоджені, на пластикових дисконтних або подарункових картах, на екрані мобільного телефону.

Зведіть до мінімуму ймовірність поломки і витрати на технічне обслуговування. У механізмі сканування пристрою MP6000 відсутні рухомі частини, що дозволяє знизити енергоспоживання не менш ніж на 30 відсотків.

Вхідне в комплект програмне забезпечення для управління забезпечує віддалене управління всім рішенням сканування (сканером, вагами, всіма підключеними периферійними пристроями). Сканер MP6000 підтримує наявну у вас систему Checkpoint® або Sensormatic®. Це дозволяє уникнути витрат часу і коштів на модернізацію.

Багатоплощинний сканер MP6000 дозволяє розпізнавати будь-які одно- і двомірні штрих-коди на паперових етикетках, пластикових дисконтних або подарункових картах, на екрані мобільного телефону. Модульна конструкція дозволяє при необхідності додавати нові функції.
Общие
Інтерфейси підключенняUSB/RS-232/IBM RS-485
ВиробникSymbol/Zebra
Клас захистун.д
Країна виробництваКитай
Наявність підставкине має
Система зчитуваннябіоптричний
Температура зберіганнявід - 40 ° С до + 70 ° С
Типбагатоплощинний
Тип підключенняпровідний
Швидкість скануваннян.д

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.