Ремонт принтерів, факсів та ксероксів м. Львів

Ремонт оргтехніки (принтерів, копірів, факсів) у Львові
Ремонт принтерів, факсів та ксероксів м. Львів
Ремонт принтерів ,  факсів та ксероксів м. ЛьвівАльфаком займається ремонтом принтерів, ксероксів, факсів та іншої оргтехніки у місті Львів. Наш досвід ремонту принтерів, копірів та факсів показує, що несправності можуть бути зв'язані c неправильною експлуатацією, зі старінням матеріалів з яких зроблена техніка або із заводськими дефектами.
Для максимальної зручності замовника наша фірма використовує наступну стратегію роботи з замовниками з ремонту принтерів, ксероксів та факсів у м. Львів. У разі виникнення неполадок в принтері , БФП , копірі, копіювальному апараті, факсі замовник привозить в наш сервісний центр і називає опис несправності. Інженер тестує апарат, у випадку вартості ремонту до 300грн робить одразу, якщо вартість вища - спочатку погоджуємо з власником і тільки тоді робимо ремонт. При ремонті використовуємо найбільш якісні, перевірені часом і відгуками запасні частини, високоякісний ЗІП, тонера, на проведені роботи і запасні частини даємо гарантію. Інженери, які здійснюють усі ці види ремонту мають більше 15 років стажу, тому рекламацій по якості у нас не трапляются.
Ремонт копірів, факсів та принтерів Львів - +38 098-22-44-300, +38 073-22-44-300 +38, (032) 244-30-02
Ремонт принтерів ,  факсів та ксероксів м. ЛьвівУ разі якщо в ході експрес діагностики несправність класифікувати не вдалося замовникові пропонується привезти техніку до нас в офіс для виконання діагностики і ремонту техніки. Після виконання діагностики наша компанія передає замовнику інформацію щодо вартості ремонту принтера (факсу, ксерокса) і вартості аналогічного нового товару, для того щоб замовник прийняв рішення про доцільність виконання ремонту техніки.
Не слід самостійно проводити профілактику або ремонт офісної техніки (принтер, факс, ксерокс та ін..). Слід твердо запам'ятати, що некваліфіковане втручання у вигляді спроби ремонту або проведення інших робіт, пов'язаних з розбиранням апарату найчастіше призводить до істотного підвищення вартості подальшого ремонту принтера або копіра а також, не виключено, до летального результату або недоцільність подальшого ремонту.
Ремонт принтерів , факсів та ксероксів у м. Львів – співпраця
У разі якщо вам потрібна фірма надає комплекс послуг з обслуговування оргтехніки у м. Львів (обслуговування принтерів, обслуговування копірів, поставка картриджів , заправка картриджів) ми можемо з вами укласти договір з сервісного обслуговування оргтехніки.
Ремонт багатофункціонального пристрою м. Львів
Багатофункціональні пристрої користуються особливою популярністю. Всі переваги даного апарату видно неозброєним поглядом: компактність, функціональність, можливість виконувати одноразово ряд різних функцій. Однак і поломки такої техніки значно серйозніші і досить затратні. Якщо все ж несправність відбулася, найкраще звернутися в спеціалізований сервіс, де вам дадуть компетентну консультацію і проведуть якісний ремонт.
Ремонт багатофункціонального пристрою у м. Львів – Альфаком
Ми проводимо комплексний ремонт багатофункціональних пристроїв у м. Львів будь-якої складності. Після завершення всіх робіт, параметри апарату повернутися до стану заводських. Всі експлуатаційні та технічні характеристики прийдуть в нормальний стан, а копіювальний апарат знову буде повноцінно функціонувати.
Усе має свій термін служби і знос деталей, і поломка – це привід звернутися до фахівця.
Ремонт принтерів та копірів у м. Львів
У нашому сервісному центрі здійснюється ремонт та післягарантійне обслуговування лазерних і струменевих принтерів та ксероксів (копірів) у м. Львів будь-яких виробників (HP , CANON, XEROX, SAMSUNG, ЕPSON, OKI, LEXMARK, BROTHER, KONICA, MINOLTA, PANASONIC). На складі завжди в наявності запчастини та витратні матеріали для всіх популярних моделей.
Ремонт ксероксів та принтерів у Львові - Альфаком
Наша компанія має багаторічний досвід з обслуговування друкуючої та копіювальної техніки. Свою техніку нам довіряють як приватні особи, так і великі підприємства. Ми поєднуємо якісний сервіс і помірні ціни. Служба сервісу дотримується гнучкої політики, орієнтованої на клієнта. Завдяки великому асортименту запчастин та витратних матеріалів, нам вдається виконувати широкий спектр послуг з ремонту принтерів та ксероксів у Львові в найкоротші терміни. У нас можливий готівковий і безготівковий розрахунок.
Ремонт факсів у м. Львів:
Альфаком здійснює ремонт факсів, як одноразово, так і сервісне обслуговування за договором. Майстри нашого сервіси – центру виконують ремонт факсів у Львові різних виробників: Panasonic, Canon, Epson, Samsung, Sharp, Brother та багатьох інших.
Ремонт факсів у м. Львів складається з:
  • діагностики факсу;
  • складання акта про майбутні роботах з ремонту;
  • узгодження з замовником вартості робіт;
  • здійснення роботи та заміна запчастин згідно з актом діагностики.
При ремонті факсу у м. Львів ми виробляємо безкоштовні профілактичні роботи:
  • чистка основних вузлів ;
  • чистка та змащування механічної частини ;
  • очистка оптичних вузлів.

ЗАМОВТЕ ЗНИЖКУ ПРОСТО ЗАРАЗ!

Залишіть запит і ми зв’яжемось з Вами