Ремонт принтера

Професійний ремонт принтерів і факсів.

ціни для заправки,регенерації, профілактики та ремонту картриджа чи принтера.

За умов постійної експлуатації в установах, офісах в домашніх умовах навіть найдорожча оргтехніка періодично потребує кваліфікованого ремонту чи настройки. Вихід з ладу факсу чи принтера здатний значною мірою порушити робочий процес, тому дуже важливе оперативне усунення поломок апаратного або програмного характеру. Наша компанія гарантує своєчасний та якісний ремонт принтерів та повне відновлення їх працездатності.

Ремонт струменевих принтерів.

Фахівці із нашої майстерні по ремонту оргтехніки здійснять обслуговування та ремонт, гарантуючи високий рівень якості. Ми оперативно здійснюємо ремонт сканерів, принтерів (лазерних та струменевих), від таких виробників: Xerox, Samsung, HP, Epson, Canon Pixma, та інших.

Струменевий принтер Canon PIXMA iP7240 WiFi

Попередня діагностика принтера дозволяє швидко визначати причини поломки та здійснити ремонт з виконанням всіх супутніх заходів: очищення, змащення, і при необхідності - заміни деталей. В нашій майстерні по ремонту оргтехніки спеціалісти професійно виконають усунення типових поломок принтера, а також виправлять несправності, що трапляються нечасто, з котрими справиться не кожен майстер в інших центрах ремонту принтерів. Після ліквідації поломки проводиться тестування оргтехніки для підтвердження повної готовності до виконання своїх функцій.

Профілактика дає змогу уберегти від частих поломок офісну техніку, наприклад «Епсон», і допомагає зекономити кошти. Якість друку погіршує накопичення пилу, частинки чорнила, всередині приладів. Забруднення часто призводять до виходу з ладу обладнання – ксероксів, сканерів, принтерів. Правильне та систематичне обслуговування майстрами із нашого центру по ремонту принтерів у Львові допоможе уникнути багатьох поломок.

Загальновідомо, що недоцільно кожен разу купувати новий картридж при використанні чорнила, адже його ціна складає значну частину вартості принтера. Значно ефективніше здійснити заправку картриджів у нашому сервісному центрі та отримати таку саму якість друку. Рекомендується довіряти цю послугу досвідченим фахівцям, які добре знають внутрішню будову картриджів, наприклад майстрам із нашого центру ремонту принтерів. Також у нас можна недорого здійснити відновлення картриджів, тобто заміну пошкоджених або зношених деталей. Цей процес також включає очищення картриджа, а при потребі - заміну фотобарабана чи інших частин принтера.

Ремонт лазерних принтерів.Лазерний принтер HP Color LaserJet Pro M254dw c Wi-Fi

В кожній організації ведеться ділова документація. Сьогодні неможливо уявити офіс успішної компанії без комплекту офісного обладнання. Вимоги до друку, необхідного для ведення бізнесу дуже прості: розбірливий, акуратний текст, чіткі та якісні зображення. Інакше роздруковані файли неможливо буде використовувати за призначенням. Тексти і презентації спочатку складаються за допомогою ноутбука чи комп’ютера, а потім переводять з електронного формату на папір. Для цього використовується кольоровий або монохромний принтер.

Збій в роботі офісної техніки унеможливлює оформлення документації, а саме замовлень, наказів, інструкцій, листів відомостей та інших документів. Щоб уникнути виникнення таких ситуацій, рекомендуеться проводити регулярне обслуговування, і тоді ремонт лазерних чи струменевих принтерів доведеться виконувати значно рідше.

В домашніх умовах персональні принтери також приносять багато користі – з їх допомогою можна роздрукувати реферат, фотографії, навіть невеликі книги. Тож поломку цих приладів власники бажають усунути якнайшвидше.

Які несправності найчастіше виникають в лазерних принтерах?

 • Не затягується папір.
 • Друк із дефектами (смугами, пропусками).
 • Застрягання паперу в принтері.
 • Принтер зминає листи паперу.
 • Захоплення принтером одночасно декілька листів паперу.
 • Принтер не друкує при заправленому картриджі.

Основні роботи, що виконуються в центрі по ремонту і технічному обслуговуванню лазерних принтерів:

 • Діагностика лазерного принтера, при якому визначається характер поломки.
 • Ремонт або заміна вузлів принтера: термоплівки, механізму захоплення паперу, вузла кріплення, читка головок, інші послуги.
 • Профілактичне обслуговування.

Якісний ремонт факсів.

Незважаючи на широке використання електронної пошти, факси застосовуються в багатьох офісах, адже вони прості і зручні у використанні. Як і інші прилади, факси можуть зламатися. Найпоширеніші проблеми - поломка каретки, модуля сканування, вихід з ладу електроніки, зокрема блоку живлення.

Також ремонт факсів необхідний, якщо:Багатофункціональний пристрій EPSON L566 c WiFi

 • Апарат не включається при пошкодженні блоків живлення.
 • Факс сигналізує про помилку механізму протягання паперу або скануючого блоку.
 • Пристрій друкує із вертикальними білими смугами.
 • Факс заминає чи рве папір, що сигналізує про зношеність роликів протяжки.
 • Апарат не відрізає лист , що свідчить про необхідність заміни ножів.
 • Факс може копіювати, та не приймає і не відправляє повідомлення внаслідок поломки блоку сполучення із телефонною лінією.
 • Також пристрій може залишати частину листа чистою, друкуючи повідомлення. Це вказує на необхідність ремонту в факсі притискного механізму чи його частин.

Дані поломки характерні більшості видів факсів, в тому числі Panasonic.

Існують найпростіші правила, дотримуючись котрих, можна уникнути більшості поломок: факс слід розмістити в захищеному від вологи і сонця місці, регулярно чистити механізми згідно інструкції спеціальним розчином, надмірно не перевантажувати, користуватись тільки якісною термоплівкою.

Фахівці порадять не витрачати час та зусилля на самостійний ремонт принтерів і факсів, адже необережне поводження швидше за все спричинить ще гірші наслідки. Наші спеціалісти у Львові недорого проведуть повну діагностику та професійний ремонт, використовуючи виключно якісні витратні матеріали і оригінальні комплектуючі. Фахівці із нашої майстерні швидко та професійно здійснять ремонт факсів, струменевих чи лазерних принтерів, що дозволить максимально продовжити термін їх експлуатації.Ремонт ноутбука Toshiba Satellite M305- S4910

Ремонт ноутбука Toshiba Satellite M305- S4910 [Переглянули 104 раз]

Ноутбук Toshiba Satellite M305-S4910. З ноубуком багато проблем, багато несправностей і дефектів і в нього вже лазили, в тому числі і до матриці, нерідні гвинтики і деяких не хватає1) згорів блок живлення(БЖ) - не ремонтується;2) ймовірно він упалив схему живлення;3) не робоча батаре..

Ремонт принтерів, факсів та ксероксів м. Львів

Ремонт принтерів, факсів та ксероксів м. Львів [Переглянули 5592 раз]

Ремонт оргтехніки (принтерів, копірів, факсів) у ЛьвовіРемонт принтерів, факсів та ксероксів м. ЛьвівАльфаком займається ремонтом принтерів, ксероксів, факсів та іншої оргтехніки у місті Львів. Наш досвід ремонту принтерів, копірів та факсів показує, що несправності можуть..

Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)

ЗАМОВТЕ ЗНИЖКУ НА ПОСЛУГИ СЕРВІСУ ПРОСТО ЗАРАЗ!

Залишіть запит і ми зв’яжемось з Вами


Warning: fwrite(): supplied resource is not a valid stream resource in /home/admin/web/alfakom.com.ua/public_html/system/library/log.php on line 10

Warning: fwrite(): supplied resource is not a valid stream resource in /home/admin/web/alfakom.com.ua/public_html/system/library/log.php on line 10