Ремонт ноутбука

Професійний ремонт ноутбуків будь-якої складності з гарантією

Якісний ремонт ноутбуків вимагає високого професіоналізму від фахівців. Серед багатьох компаній, які надають послуги з ремонту ноутбуків у Львові, користувачі віддають перевагу саме нашому сервісному центру. Професійний ремонт ноутбуків за доступною ціною та в заплановані терміни у Львові здійснять наші висококваліфіковані фахівці.

В ноутбуках, як і в кожних пристроях, іноді стаються поломки. З різних причин можуть вийти з ладу і потребувати ремонту чи заміни материнська плата, відеокарта, клавіатура, екран, шлейфи, матриця, елементи зарядки, корпус, петлі чи мости ноутбука. До поломки може призвести необережне поводження із пристроєм власника ноутбука, наприклад недотримання умов експлуатації. Ремонт любої складності здійснять майстри нашого сервісного центру.

Заміна мостів, чіпів ноутбука.

Інколи в сучасних ноутбуках можуть вийти з ладу чіпи та мости. Основні причини їх поломки – перегрів, невчасне чищення, попадання вологи всередину корпусу. Інколи мости виходять з ладу в момент приєднання до ноутбуків USB пристроїв. Отож варто завжди акуратно та без поспіху вставляти та безпечно виймати флешки, та не допускати попадання вологи на ноутбук. Ремонт із заміною мостів та чіпів здійснюється із гарантією на замінену деталь та на роботу майстра терміном 6 місяців.

Ноутбук HP ProBook 650

Також наші фахівці здійснюють професійну чистку системи охолодження з заміною термопаст. Частинки пилу, що присутні в кожному приміщенні, налипають на решітках систем охолодження та з часом перекривають потік повітря, котрий охолоджує ваш пристрій. Своєчасне професійне очищення майстрами «Alfakom» допоможе уникнути виходу з ладу дорогих комплектуючих ноутбуків.

Наші спеціалісти при необхідності здійснять заміну матриць, клавіатур, тачпадів. Варто при пошкодженні одразу проводити заміну роз’ємів: живлення, USB, навушників, мережі та в жодному разі не користуватись пошкодженими роз’ємами. В разі потреби майстри «Alfakom» виконають корпусний відновлювалювальний ремонт будь - якої складності.

Ремонт живлення ноутбука.

Одна із самих неприємних поломок ноутбука - вихід із ладу систем живлення. Серед причин, що можуть спричинити таку прикру подію, можна зазначити:

  • Використання неоригінального та невідповідного блоку живлення чи акумулятора;
  • Різкі перепади напруги;
  • Деформація штекера зарядного пристрою, котрий підключається до ноутбука;
  • Неакуратне, поспішне підключення чи відключення блоку живлення;
  • Падіння чи інші механічні пошкодження ноутбука;

Такі дії чи випадки можуть спричинити прикрі наслідки – ноутбук може вимикатись після декількох хвилин роботи чи взагалі не вмикатись. Ноутбук може перестати заряджатися або приймати заряд тільки при певному положенні кабеля блоку живлення.

Яким саме способом варто здійснювати ремонт блоку живлення ноутбука, можна визначити тільки після діагностики. Адже причини, через які блок живлення вийшов з ладу можуть бути різні, і кожна з них потребує свого методу ремонту. В деяких випадках можна обійтись заміною роз’єму живлення, в інших випадках буде необхідна установка нової материнської плати, якщо пошкоджені ланцюги живлення.

Роз’єм живлення ноутбука постійно перебуває в експлуатації. Переважно користувачі підключають блок живлення ноутбука по декілька разів на день, постійно забуваючи, що стандартний роз’єм живлення недостатньо надійний і якщо користуватись ним неакуратно, він може пошкодитись.

Також варто пам’ятати - зовнішній блок живлення до ноутбука може сильно грітись. При користуванні не закривайте його вентиляційні отвори.

Бувають випадки, коли гріється штекер блоку живлення. Це відбувається через поганий контакт в роз’ємі живлення ноутбука. Цей недолік потрібно усувати першочергово, щоб не допустити замикання в роз’ємі живлення.

Заміна батареї ноутбука.

Основною перевагою ноутбука перед персональним стаціонарним комп'ютером є можливість його автономної роботи. Завдяки цій особливості у нас є можливість брати ноутбук з собою в подорож, або працювати на ньому в умовах тимчасової відсутності доступу до джерела електрики.

З часом можна помітити, що терміни роботи внутрішнього елемента живлення помітно скорочуються, і через низку причин може виникнути необхідність заміни батареї ноутбука. Поштовхом до такого кроку може послужити:Акумулятор до ноутбука ASUS Eee PC 1201 (A31-UL20 AS-UL20-6) 10.8V 5200mAh PowerPlant

  • різкий перепад температур;
  • значні механічні пошкодження;
  • вичерпання ресурсу елементів живлення.

Якщо ви віддаєте перевагу раціональному використанню свого часу і не бажаєте їздити по профільних магазинах в пошуках необхідної деталі, зверніться в наш сервісний центр. Наші фахівці завжди зможуть підібрати для вас оптимальний варіант батареї, якість якої буде максимально наближеною до оригіналу, а вартість – значно меншою. Адже дуже часто сторонні виробники пропонують батареї для ноутбуків з показниками, що фактично не поступаються оригіналу, а ціна оригінальних батарей невиправдано завищена.

Не рекомендується без консультації майстра намагатися самостійно міняти або ремонтувати батарею – це може призвести до небажаних наслідків. Слід мати на увазі, що до багатьох старих моделей ноутбуків досить важко підібрати сумісний акумулятор. Ми здійснюємо заміну батарей ноутбуків від таких виробників, як: Acer, Samsung, HP, Dell, Toshiba, Asus, Sony, MSI, Apple, IBM, Lenovo, і багатьох інших.

Варто нагадати, що тільки досвідчений висококваліфікований майстер за допомогою діагностики зможе визначити причину зниження часу роботи батареї ноутбука і здійснити її якісну заміну. Саме такі фахівці надають свої послуги в нашому сервісному центрі, гарантуючи якісне виконання роботи.

Ми пропонуємо не тільки недорогий, швидкий і якісний ремонт ноутбуків та заміну елементів живлення для пристроїв Asus, Lenovo, та інших, але й відмінний сервіс. Діагностика, чистка та надання консультацій - приклади корисної співпраці. Зручна форма заявки на нашому сайті на ремонт, а також замовлення дзвінка оператора зроблять співпрацю приємнішою і комфортнішою. Наш консультант по телефону відповість на ваші ключові запитання і при необхідності допоможе оформити замовлення. Бережіть свою комп’ютерну техніку та довіряйте обслуговування та сервісний ремонт ноутбуків тільки висококваліфікованим фахівцям.Ремонт ноутбука Asus K50I

Ремонт ноутбука Asus K50I [Переглянули 80 раз]

Ремонт ноутбука Asus K50I дуже запилений, хард весь в бедах, причому від самого початку, некоректно поставлений windows, частково не працюєклавіатура. Потребує:чистки СО, замін клавіатури, заміна кабеля БЖ, встановлення ОС.Ремонт ноутбуків | Ремонт компютерів | Ремонт ноутбуків Львів | Якісн..

Ремонт ноутбука HP Pavilion g6-1106sr

Ремонт ноутбука HP Pavilion g6-1106sr [Переглянули 71 раз]

Ремонт ноутбука HP Pavilion g6-1106sr дуже запилений, ніколи не чистився, термопаста висохла, радіатор забитий,розєм LAN пошкоджениймеханічно вирвана ліва петля, втулки в піддоні і в кришці піддону. Зроблено: чистка СО,заміна LAN,відновлення втулок корпусу.Ремонт ноутбуків | Ремонт компюте..

Ремонт ноутбука Asus K53TA

Ремонт ноутбука Asus K53TA [Переглянули 40 раз]

Ноутбук Asus K53TA Діагностовано велику кількість пошкоджень: матриця: най ній і під нею явні сліди залиття - видає тільки сірий фон з полосами,роз'єм живлення цілий, але він виламаний з корпусу, тому поганий контакт, ліва петля повністю вирвана з піддону і майже повністю з кришки матриці, ..

Ремонт ноутбука Asus X75VD-TY145D

Ремонт ноутбука Asus X75VD-TY145D [Переглянули 30 раз]

Ноутбук Asus X75VD-TY145D. Матриця розбита повнісю і дуже сильно запилений.Зроблено;1) заміна матриці - 21502) чистка системи охолодження з заміною термопасти(СО)P.S. ноутук розбирався і чистився некваліфіковано: вкрутили іншого типу гвинти, деяких не вистачає, термопаста дуже п..

Блок Живлення HP 90W

Блок Живлення HP 90W [Переглянули 67 раз]

Блок Живлення HP 90W,коротке замикання спалило все, ремонту не підлягає. Ремонт ноутбуків | Ремонт компютерів | Ремонт ноутбуків Львів | Якісний ремонт ноутбуків| Ноутбуки Львів | Комп’ютери Львів..

Ремонт ноутбука Lenovo IdeaPad  Y570

Ремонт ноутбука Lenovo IdeaPad Y570 [Переглянули 100 раз]

Ремонт ноутбука Lenovo IdeaPad Y570: корпус розвалений, матриця розбита, радіатор забитий, термопаста висохла, зламаний ро'зєм навушників.Зроблено: чистка СО,ремонт роз'єму навушників, заміна матриці, заміна нижньої частини корпусу.Ремонт ноутбуків | Ремонт компютерів | Ремонт ноутбу..

Ремонт ноутбука Asus N550JV- CN011H

Ремонт ноутбука Asus N550JV- CN011H [Переглянули 36 раз]

Ноутбук Asus N550JV-CN011H:Ноутбук вже розбирався - ставили SSD і верхню кришку розбирали, SSD невірно прикручений. Гвинтики підібрали, рамку приклеїли, все працює.Ремонт ноутбуків | Ремонт компютерів | Ремонт ноутбуків Львів | Якісний ремонт ноутбуків| Ноутбуки Львів | Комп’ютери Льві..

Ремонт ноутбука Toshiba Satellite M305- S4910

Ремонт ноутбука Toshiba Satellite M305- S4910 [Переглянули 72 раз]

Ноутбук Toshiba Satellite M305-S4910. З ноубуком багато проблем, багато несправностей і дефектів і в нього вже лазили, в тому числі і до матриці, нерідні гвинтики і деяких не хватає1) згорів блок живлення(БЖ) - не ремонтується;2) ймовірно він упалив схему живлення;3) не робоча батаре..

Ремонт ноутбуків м. Львів

Ремонт ноутбуків м. Львів [Переглянули 2427 раз]

Ремонт ноутбуків м. Львів На сьогоднішній день ремонт ноутбуків у м. Львів Вам може запропонувати будь-яка компанія, але серед них буде дуже малий відсоток таких, хто виконує професійний ремонт ноутбуків. Ми здійснюємо ремонти будь-якої складності, всіх виробників які..

Ремонт ноутбука Lenovo Z50-70

Ремонт ноутбука Lenovo Z50-70 [Переглянули 62 раз]

Ремонт ноутбука Lenovo Z50-70: в наслідок падіння вирвало ліву петлю, справа теж 1 стійка відірвалась в піддоні, а ще дуже багато защолок усюдипотріскали або відламались,розкришився кут кришки матриці, пошкодився штекер кабеля БЖ.Зроблено: ремонт корпусу, приклеювання віддаманихкусочків кри..

Ремонт ноутбука Asus E202SA-FD00

Ремонт ноутбука Asus E202SA-FD00 [Переглянули 98 раз]

Ремонт ноутбука Asus E202SA-FD00 гвинтики не рідні, неправильно вкручені і всередині багато не вистачає.З материнської плати випаяний(чивиламаний) розєм шлейфа батареї і він підпаяний двома дротиками напряму в схему (не через контролер) Ноутбук відремонтовано.Ремонт ноутбуків | Ремонт компют..

Ремонт ноутбука K53TA-SX051R

Ремонт ноутбука K53TA-SX051R [Переглянули 39 раз]

Ноутбук Asus K53TA-SX051R. Велика кількість пошкоджень: матриця: най ній і під нею явні сліди залиття - видає тільки сірий фон з полосами, роз'ємживлення цілий, але він виламаний з корпусу, тому поганий контакт, ліва петля повністю вирвана з піддону і майже повністю з кришки матриці, права ..

Ремонт ноутбука Lenovo G550

Ремонт ноутбука Lenovo G550 [Переглянули 24 раз]

Ноутбук Lenovo G550. Був сильно запилений, взагалі ніколи не чистився1)тріснутий піддон в місці кріплення лівої петлі (то в них типова поломка)2) не працює ряд клавіш зліва по діагоналі - чи є зміст встановлювати відірвані кнопки?Ремонт ноутбуків | Ремонт компютерів | Ремонт ноутбуків Ль..

Ремонт ноутбука  Lenovo G560

Ремонт ноутбука Lenovo G560 [Переглянули 102 раз]

Ремонт ноутбука Lenovo G560.Ноутбук зібраний непрофесійно, гвинтики переплутані. Брудний, запилений, виламані 2 порта USB, відірваний 1 слот пам'яті.Зроблено: чистка СО і всього ноута. заміна USB. Ремонт ноутбуків | Ремонт компютерів | Ремонт ноутбуків Львів | Якісний ремонт ноутбук..

Ремонт ноутбука Asus N550JV-CN011H

Ремонт ноутбука Asus N550JV-CN011H [Переглянули 72 раз]

Ремонт ноутбука Asus N550JV-CN011H: розбирався - ставили SSD і верхню кришку розбирали. SSD неправильно прикручений. Зроблено: гвинтикипідібрано, рамку приклеїв, все працює.Ремонт ноутбуків | Ремонт компютерів | Ремонт ноутбуків Львів | Якісний ремонт ноутбуків| Ноутбуки Львів | Комп’ю..

Показано з 1 по 15 з 66 (всього 5 сторінок)

ЗАМОВТЕ ЗНИЖКУ НА ПОСЛУГИ СЕРВІСУ ПРОСТО ЗАРАЗ!

Залишіть запит і ми зв’яжемось з Вами


Warning: fwrite(): supplied resource is not a valid stream resource in /home/admin/web/alfakom.com.ua/public_html/system/library/log.php on line 10

Warning: fwrite(): supplied resource is not a valid stream resource in /home/admin/web/alfakom.com.ua/public_html/system/library/log.php on line 10