Ремонт ноутбука

Професійний ремонт ноутбуків будь-якої складності з гарантією

Якісний ремонт ноутбуків вимагає високого професіоналізму від фахівців. Серед багатьох компаній, які надають послуги з ремонту ноутбуків у Львові, користувачі віддають перевагу саме нашому сервісному центру. Професійний ремонт ноутбуків за доступною ціною та в заплановані терміни у Львові здійснять наші висококваліфіковані фахівці.

В ноутбуках, як і в кожних пристроях, іноді стаються поломки. З різних причин можуть вийти з ладу і потребувати ремонту чи заміни материнська плата, відеокарта, клавіатура, екран, шлейфи, матриця, елементи зарядки, корпус, петлі чи мости ноутбука. До поломки може призвести необережне поводження із пристроєм власника ноутбука, наприклад недотримання умов експлуатації. Ремонт любої складності здійснять майстри нашого сервісного центру.

Заміна мостів, чіпів ноутбука.

Інколи в сучасних ноутбуках можуть вийти з ладу чіпи та мости. Основні причини їх поломки – перегрів, невчасне чищення, попадання вологи всередину корпусу. Інколи мости виходять з ладу в момент приєднання до ноутбуків USB пристроїв. Отож варто завжди акуратно та без поспіху вставляти та безпечно виймати флешки, та не допускати попадання вологи на ноутбук. Ремонт із заміною мостів та чіпів здійснюється із гарантією на замінену деталь та на роботу майстра терміном 6 місяців.

Ноутбук HP ProBook 650

Також наші фахівці здійснюють професійну чистку системи охолодження з заміною термопаст. Частинки пилу, що присутні в кожному приміщенні, налипають на решітках систем охолодження та з часом перекривають потік повітря, котрий охолоджує ваш пристрій. Своєчасне професійне очищення майстрами «Alfakom» допоможе уникнути виходу з ладу дорогих комплектуючих ноутбуків.

Наші спеціалісти при необхідності здійснять заміну матриць, клавіатур, тачпадів. Варто при пошкодженні одразу проводити заміну роз’ємів: живлення, USB, навушників, мережі та в жодному разі не користуватись пошкодженими роз’ємами. В разі потреби майстри «Alfakom» виконають корпусний відновлювалювальний ремонт будь - якої складності.

Ремонт живлення ноутбука.

Одна із самих неприємних поломок ноутбука - вихід із ладу систем живлення. Серед причин, що можуть спричинити таку прикру подію, можна зазначити:

  • Використання неоригінального та невідповідного блоку живлення чи акумулятора;
  • Різкі перепади напруги;
  • Деформація штекера зарядного пристрою, котрий підключається до ноутбука;
  • Неакуратне, поспішне підключення чи відключення блоку живлення;
  • Падіння чи інші механічні пошкодження ноутбука;

Такі дії чи випадки можуть спричинити прикрі наслідки – ноутбук може вимикатись після декількох хвилин роботи чи взагалі не вмикатись. Ноутбук може перестати заряджатися або приймати заряд тільки при певному положенні кабеля блоку живлення.

Яким саме способом варто здійснювати ремонт блоку живлення ноутбука, можна визначити тільки після діагностики. Адже причини, через які блок живлення вийшов з ладу можуть бути різні, і кожна з них потребує свого методу ремонту. В деяких випадках можна обійтись заміною роз’єму живлення, в інших випадках буде необхідна установка нової материнської плати, якщо пошкоджені ланцюги живлення.

Роз’єм живлення ноутбука постійно перебуває в експлуатації. Переважно користувачі підключають блок живлення ноутбука по декілька разів на день, постійно забуваючи, що стандартний роз’єм живлення недостатньо надійний і якщо користуватись ним неакуратно, він може пошкодитись.

Також варто пам’ятати - зовнішній блок живлення до ноутбука може сильно грітись. При користуванні не закривайте його вентиляційні отвори.

Бувають випадки, коли гріється штекер блоку живлення. Це відбувається через поганий контакт в роз’ємі живлення ноутбука. Цей недолік потрібно усувати першочергово, щоб не допустити замикання в роз’ємі живлення.

Заміна батареї ноутбука.

Основною перевагою ноутбука перед персональним стаціонарним комп'ютером є можливість його автономної роботи. Завдяки цій особливості у нас є можливість брати ноутбук з собою в подорож, або працювати на ньому в умовах тимчасової відсутності доступу до джерела електрики.

З часом можна помітити, що терміни роботи внутрішнього елемента живлення помітно скорочуються, і через низку причин може виникнути необхідність заміни батареї ноутбука. Поштовхом до такого кроку може послужити:Акумулятор до ноутбука ASUS Eee PC 1201 (A31-UL20 AS-UL20-6) 10.8V 5200mAh PowerPlant

  • різкий перепад температур;
  • значні механічні пошкодження;
  • вичерпання ресурсу елементів живлення.

Якщо ви віддаєте перевагу раціональному використанню свого часу і не бажаєте їздити по профільних магазинах в пошуках необхідної деталі, зверніться в наш сервісний центр. Наші фахівці завжди зможуть підібрати для вас оптимальний варіант батареї, якість якої буде максимально наближеною до оригіналу, а вартість – значно меншою. Адже дуже часто сторонні виробники пропонують батареї для ноутбуків з показниками, що фактично не поступаються оригіналу, а ціна оригінальних батарей невиправдано завищена.

Не рекомендується без консультації майстра намагатися самостійно міняти або ремонтувати батарею – це може призвести до небажаних наслідків. Слід мати на увазі, що до багатьох старих моделей ноутбуків досить важко підібрати сумісний акумулятор. Ми здійснюємо заміну батарей ноутбуків від таких виробників, як: Acer, Samsung, HP, Dell, Toshiba, Asus, Sony, MSI, Apple, IBM, Lenovo, і багатьох інших.

Варто нагадати, що тільки досвідчений висококваліфікований майстер за допомогою діагностики зможе визначити причину зниження часу роботи батареї ноутбука і здійснити її якісну заміну. Саме такі фахівці надають свої послуги в нашому сервісному центрі, гарантуючи якісне виконання роботи.

Ми пропонуємо не тільки недорогий, швидкий і якісний ремонт ноутбуків та заміну елементів живлення для пристроїв Asus, Lenovo, та інших, але й відмінний сервіс. Діагностика, чистка та надання консультацій - приклади корисної співпраці. Зручна форма заявки на нашому сайті на ремонт, а також замовлення дзвінка оператора зроблять співпрацю приємнішою і комфортнішою. Наш консультант по телефону відповість на ваші ключові запитання і при необхідності допоможе оформити замовлення. Бережіть свою комп’ютерну техніку та довіряйте обслуговування та сервісний ремонт ноутбуків тільки висококваліфікованим фахівцям.Ремонт ноутбуків м. Львів

Ремонт ноутбуків м. Львів [Переглянули 400 раз]

Ремонт ноутбуків м. Львів На сьогоднішній день ремонт ноутбуків у м. Львів Вам може запропонувати будь-яка компанія, але серед них буде дуже малий відсоток таких, хто виконує професійний ремонт ноутбуків. Ми здійснюємо ремонти будь-якої складності, всіх виробників які..

Ремонт ноутбука  Lenovo G560

Ремонт ноутбука Lenovo G560 [Переглянули 0 раз]

Ремонт ноутбука Lenovo G560.Ноутбук зібраний непрофесійно, гвинтики переплутані. Брудний, запилений, виламані 2 порта USB, відірваний 1 слот пам'яті.Зроблено: чистка СО і всього ноута. заміна USB. Ремонт ноутбуків | Ремонт компютерів | Ремонт ноутбуків Львів | Якісний ремонт ноутбук..

Ремонт ноутбука HP Envy m6-1150

Ремонт ноутбука HP Envy m6-1150 [Переглянули 1 раз]

Ремонт ноутбука HP Envy m6-1150er хард весь в бедах, починаючи з самого початкузаміна HDD 500Gb, чистка СО, встановлення ОС. В корпусі виламано багато втулок як в піддоні, так і в топкейсізробленои відновлення втулок піддону.Ремонт ноутбуків | Ремонт компютерів | Ремонт ноутбуків Львів ..

Ремонт ноутбука Acer AO521-12Ccc

Ремонт ноутбука Acer AO521-12Ccc [Переглянули 4 раз]

Ремонт ноутбука Acer AO521-12Ccc розбирався, всі гвинтики неправильно вкрученівкрутили в петлю задовгий - вирвали втулку лівої петлі, під правою - одна тріснула, сильно запилений, термопасту міняли неправильно, вийшов з ладупівнічний міст. Зробили заміну моста, правильну чистку СО, ремонт к..

Ремонт ноутбука Asus JV-CN011

Ремонт ноутбука Asus JV-CN011 [Переглянули 4 раз]

Ремонт ноутбука Asus JV-CN011 розбирався - ставили SSD і верхню кришку розбирали. SSD неправильно прикручений.Ремонт ноутбуків | Ремонт компютерів | Ремонт ноутбуків Львів | Якісний ремонт ноутбуків| Ноутбуки Львів | Комп’ютери Львів..

Ремонт ноутбука HP Envy m6-1150er

Ремонт ноутбука HP Envy m6-1150er [Переглянули 9 раз]

Ремонт ноутбука HP Envy m6-1150er,Хард весь в бедах, починаючи з самого початку заміна HDD 500Gb ,чистка СО, встановлення ОСв корпусі виламано багато втулок як в піддоні, так і в топкейсі. Зроблено заміну піддону, відновлення втулок топкейсу.Ремонт ноутбуків | Ремонт компютерів | Ре..

Ремонт ноутбука Asus F541SA-XO185T

Ремонт ноутбука Asus F541SA-XO185T [Переглянули 0 раз]

Ремонт ноутбука Asus F541SA-XO185T,не вистачало досить багато винтиків: корпусних, на материнці і на петлях, кулер був забитий.Зроблено:        ремонт аудіо схеми – чистка СО, підбір гвинтиків.Ремонт ноутбуків | Ремонт компютерів | Ремонт ноутбуків Львів..

Ремонт ноутбука HP Envy 15z-j100

Ремонт ноутбука HP Envy 15z-j100 [Переглянули 0 раз]

Ремонт ноутбука HP Envy 15z-j100, виламані майже всі кріплення обох петель , при чому і в топкейсі, і в піддоніпетлі майже заклинило. Дуже брудний, радіатор і кулер забиті, термопаста висохла.Корпусів таких в продажі нема, кулерів теж нема - тільки ремонт.Зроблено: комплексне відновлення кор..

Ремонт ноутбука HP Envy m6-1150e

Ремонт ноутбука HP Envy m6-1150e [Переглянули 0 раз]

Ремонт ноутбука HP Envy m6-1150er, хард весь в бедах, починаючи з самого початкузаміна HDD 500Gb ,чистка СО, встановлення ОС в корпусі виламано багато втулок як в піддоні, так і в топкейсі. Зроблено заміну піддону, відновлення втулок топкейсу.Ремонт ноутбуків | Ремонт компютерів | Ремонт ноу..

Показано з 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)

ЗАМОВТЕ ЗНИЖКУ НА ПОСЛУГИ СЕРВІСУ ПРОСТО ЗАРАЗ!

Залишіть запит і ми зв’яжемось з Вами