Ремонт ноутбука

Професійний ремонт ноутбуків будь-якої складності з гарантією

Якісний ремонт ноутбуків вимагає високого професіоналізму від фахівців. Серед багатьох компаній, які надають послуги з ремонту ноутбуків у Львові, користувачі віддають перевагу саме нашому сервісному центру. Професійний ремонт ноутбуків за доступною ціною та в заплановані терміни у Львові здійснять наші висококваліфіковані фахівці.

В ноутбуках, як і в кожних пристроях, іноді стаються поломки. З різних причин можуть вийти з ладу і потребувати ремонту чи заміни материнська плата, відеокарта, клавіатура, екран, шлейфи, матриця, елементи зарядки, корпус, петлі чи мости ноутбука. До поломки може призвести необережне поводження із пристроєм власника ноутбука, наприклад недотримання умов експлуатації. Ремонт любої складності здійснять майстри нашого сервісного центру.

Заміна мостів, чіпів ноутбука.

Інколи в сучасних ноутбуках можуть вийти з ладу чіпи та мости. Основні причини їх поломки – перегрів, невчасне чищення, попадання вологи всередину корпусу. Інколи мости виходять з ладу в момент приєднання до ноутбуків USB пристроїв. Отож варто завжди акуратно та без поспіху вставляти та безпечно виймати флешки, та не допускати попадання вологи на ноутбук. Ремонт із заміною мостів та чіпів здійснюється із гарантією на замінену деталь та на роботу майстра терміном 6 місяців.

Ноутбук HP ProBook 650

Також наші фахівці здійснюють професійну чистку системи охолодження з заміною термопаст. Частинки пилу, що присутні в кожному приміщенні, налипають на решітках систем охолодження та з часом перекривають потік повітря, котрий охолоджує ваш пристрій. Своєчасне професійне очищення майстрами «Alfakom» допоможе уникнути виходу з ладу дорогих комплектуючих ноутбуків.

Наші спеціалісти при необхідності здійснять заміну матриць, клавіатур, тачпадів. Варто при пошкодженні одразу проводити заміну роз’ємів: живлення, USB, навушників, мережі та в жодному разі не користуватись пошкодженими роз’ємами. В разі потреби майстри «Alfakom» виконають корпусний відновлювалювальний ремонт будь - якої складності.

Ремонт живлення ноутбука.

Одна із самих неприємних поломок ноутбука - вихід із ладу систем живлення. Серед причин, що можуть спричинити таку прикру подію, можна зазначити:

  • Використання неоригінального та невідповідного блоку живлення чи акумулятора;
  • Різкі перепади напруги;
  • Деформація штекера зарядного пристрою, котрий підключається до ноутбука;
  • Неакуратне, поспішне підключення чи відключення блоку живлення;
  • Падіння чи інші механічні пошкодження ноутбука;

Такі дії чи випадки можуть спричинити прикрі наслідки – ноутбук може вимикатись після декількох хвилин роботи чи взагалі не вмикатись. Ноутбук може перестати заряджатися або приймати заряд тільки при певному положенні кабеля блоку живлення.

Яким саме способом варто здійснювати ремонт блоку живлення ноутбука, можна визначити тільки після діагностики. Адже причини, через які блок живлення вийшов з ладу можуть бути різні, і кожна з них потребує свого методу ремонту. В деяких випадках можна обійтись заміною роз’єму живлення, в інших випадках буде необхідна установка нової материнської плати, якщо пошкоджені ланцюги живлення.

Роз’єм живлення ноутбука постійно перебуває в експлуатації. Переважно користувачі підключають блок живлення ноутбука по декілька разів на день, постійно забуваючи, що стандартний роз’єм живлення недостатньо надійний і якщо користуватись ним неакуратно, він може пошкодитись.

Також варто пам’ятати - зовнішній блок живлення до ноутбука може сильно грітись. При користуванні не закривайте його вентиляційні отвори.

Бувають випадки, коли гріється штекер блоку живлення. Це відбувається через поганий контакт в роз’ємі живлення ноутбука. Цей недолік потрібно усувати першочергово, щоб не допустити замикання в роз’ємі живлення.

Заміна батареї ноутбука.

Основною перевагою ноутбука перед персональним стаціонарним комп'ютером є можливість його автономної роботи. Завдяки цій особливості у нас є можливість брати ноутбук з собою в подорож, або працювати на ньому в умовах тимчасової відсутності доступу до джерела електрики.

З часом можна помітити, що терміни роботи внутрішнього елемента живлення помітно скорочуються, і через низку причин може виникнути необхідність заміни батареї ноутбука. Поштовхом до такого кроку може послужити:Акумулятор до ноутбука ASUS Eee PC 1201 (A31-UL20 AS-UL20-6) 10.8V 5200mAh PowerPlant

  • різкий перепад температур;
  • значні механічні пошкодження;
  • вичерпання ресурсу елементів живлення.

Якщо ви віддаєте перевагу раціональному використанню свого часу і не бажаєте їздити по профільних магазинах в пошуках необхідної деталі, зверніться в наш сервісний центр. Наші фахівці завжди зможуть підібрати для вас оптимальний варіант батареї, якість якої буде максимально наближеною до оригіналу, а вартість – значно меншою. Адже дуже часто сторонні виробники пропонують батареї для ноутбуків з показниками, що фактично не поступаються оригіналу, а ціна оригінальних батарей невиправдано завищена.

Не рекомендується без консультації майстра намагатися самостійно міняти або ремонтувати батарею – це може призвести до небажаних наслідків. Слід мати на увазі, що до багатьох старих моделей ноутбуків досить важко підібрати сумісний акумулятор. Ми здійснюємо заміну батарей ноутбуків від таких виробників, як: Acer, Samsung, HP, Dell, Toshiba, Asus, Sony, MSI, Apple, IBM, Lenovo, і багатьох інших.

Варто нагадати, що тільки досвідчений висококваліфікований майстер за допомогою діагностики зможе визначити причину зниження часу роботи батареї ноутбука і здійснити її якісну заміну. Саме такі фахівці надають свої послуги в нашому сервісному центрі, гарантуючи якісне виконання роботи.

Ми пропонуємо не тільки недорогий, швидкий і якісний ремонт ноутбуків та заміну елементів живлення для пристроїв Asus, Lenovo, та інших, але й відмінний сервіс. Діагностика, чистка та надання консультацій - приклади корисної співпраці. Зручна форма заявки на нашому сайті на ремонт, а також замовлення дзвінка оператора зроблять співпрацю приємнішою і комфортнішою. Наш консультант по телефону відповість на ваші ключові запитання і при необхідності допоможе оформити замовлення. Бережіть свою комп’ютерну техніку та довіряйте обслуговування та сервісний ремонт ноутбуків тільки висококваліфікованим фахівцям.Ремонт ноутбука Dell Inspiron M5030

Ремонт ноутбука Dell Inspiron M5030 [Переглянули 43 раз]

Ремонт ноутбука Dell Inspiron M5030, непрофесійно кимось розбирався - не вистачає гвинтиків, неправильно чистили СО - викинули терморезинкуа термопасту намазалипошкодили сокет процесора.Зроблено: усунення наслідків стороннього некваліфікованого втручання, відновлення сокетапроцесора, віднов..

Ремонт ноутбука Lenovo G500

Ремонт ноутбука Lenovo G500 [Переглянули 71 раз]

Ремонт ноутбука Lenovo G500: не чистився, термопаста ще заводська - висохла, радіатор забитий, корпус ледь тримається, зліва зламаний, справавирвана петля - ремонту не підлягає, тільки заміна. Зроблено: ремонт схеми живлення, відновлення кіл системної логіки,чистка СО, новий піддонРемонт ноу..

Ремонт ноутбука Asus F5R

Ремонт ноутбука Asus F5R [Переглянули 45 раз]

Ремонт ноутбука  Asus F5R  - зламані пополам петлі, страшно запилений ВЕСЬ і вирвані 3 втулки.Ремонт ноутбуків | Ремонт компютерів | Ремонт ноутбуків Львів | Якісний ремонт ноутбуків| Ноутбуки Львів | Комп’ютери Львів..

Ремонт ноутбука HP ProBook 450 G1

Ремонт ноутбука HP ProBook 450 G1 [Переглянули 16 раз]

Ноутбук HP ProBook 450 G1. Був сильно запилений, радіатор повністю забитий пилом розбирався - материнка була взагалі не прикручена, аленезрозуміло навіщо, бо не чистився і паста не мінялась.Сліди залиття чимось зеленим під сервісною кришкоюРемонт ноутбуків | Ремонт компютерів | Ремонт ноутбу..

Ремонт ноутбука Acer Aspire E5-573G-53RC

Ремонт ноутбука Acer Aspire E5-573G-53RC [Переглянули 49 раз]

Ремонт ноутбука Acer Aspire E5-573G-53RC. Зроблено ремонт схеми живлення, чистка СО.Ремонт ноутбуків | Ремонт компютерів | Ремонт ноутбуків Львів | Якісний ремонт ноутбуків| Ноутбуки Львів | Комп’ютери Львів..

Ремонт ноутбука HP Probook 4510s

Ремонт ноутбука HP Probook 4510s [Переглянули 41 раз]

Ремонт ноутбука HP Probook 4510s. Дуже вандально розбирали - повідламлювали всі кріплення корпусу і клавіатури, середня частинакорпусу(пластиковий захист плати) взагалі на частини зламаний, деякі втулки потріскали, відламаний перемикач WiFi, забита системаохолодження, коли міняли термопаст..

Ремонт ноутбука Toshiba Satellite M305-S4910

Ремонт ноутбука Toshiba Satellite M305-S4910 [Переглянули 47 раз]

Ноутбук Toshiba Satellite M305-S4910 - з ноутом купа проблем, купа несправностей і дефектів і в нього вже лазили, в тому числі і до матриці, нерідні гвинтики і деяких не хватає1) не працює  БЖ - не ремонтується2) ймовірно він упалив схему живлення3)  батарейка BIOS не робо..

Ремонт ноутбука HP ProBook 5310m

Ремонт ноутбука HP ProBook 5310m [Переглянули 14 раз]

Ноутбук HP ProBook 5310m. Сліди залиття, сліди неакуратної розборки, радіатор забитий, на процесор намазана погана паста, відламані 2 кріплення,не працюють кнопки тачпада, відсутня батарея.Ремонт ноутбуків | Ремонт компютерів | Ремонт ноутбуків Львів | Якісний ремонт ноутбуків| Ноутбуки Льві..

Ремонт ноутбука HP Envy 15z J100

Ремонт ноутбука HP Envy 15z J100 [Переглянули 65 раз]

Ремонт ноутбука HP Envy 15z-j100, шлейф робочий, а от матриця вийшла з ладу - вона чітко реагує на деформацію, декілька разів я знаходивположення при якому зображення проявлялось - десь в платі матриці є тріщина коли зображення проявилось видно, що система індикує пронесправність кулера &nda..

Ремонт ноутбука Lenovo  G500

Ремонт ноутбука Lenovo G500 [Переглянули 49 раз]

Ремонт ноутбука Lenovo G500: Відгук інженера: не чистився, термопаста ще заводська - висохла, радіатор забитий, корпус ледве тримається,злівазламаний, справа вирвана петля - ремонту не підлягає, тільки заміна. Зроблено: ремонт схеми живлення, відновлення кіл системної логіки,чисткаСО,новий п..

Ремонт ноутбука гріється до 80 градусів

Ремонт ноутбука гріється до 80 градусів [Переглянули 20 раз]

Ноутбук гріється до 80 градусів,ноут чистили давно, він всередині тотально в пилу: материнка, кулер, радіатор забитий, термопаста висохла, виламані 2стійки.Відремонтовано, клієнт задоволений.Ремонт ноутбуків | Ремонт компютерів | Ремонт ноутбуків Львів | Якісний ремонт ноутбуків| Ноутбуки Ль..

Ремонт ноутбука Lenovo G50-70

Ремонт ноутбука Lenovo G50-70 [Переглянули 21 раз]

Ноутбук Lenovo G50-70. Ноутбук в тарганах. Материнська плата, кулер, радіатор і всі ямки забиті дохлими тарганами+ система охолодження забита пилом+ повністю виламана ліва петля+ несправна схема живленняРемонт ноутбуків | Ремонт компютерів | Ремонт ноутбуків Львів | Якісний ремонт но..

Ремонт ноутбука Asus K50I

Ремонт ноутбука Asus K50I [Переглянули 40 раз]

Ремонт ноутбука Asus K50I дуже запилений, хард весь в бедах, причому від самого початку, некоректно поставлений windows, частково не працюєклавіатура. Потребує:чистки СО, замін клавіатури, заміна кабеля БЖ, встановлення ОС.Ремонт ноутбуків | Ремонт компютерів | Ремонт ноутбуків Львів | Якісн..

Ремонт ноутбука HP Pavilion g6-1106sr

Ремонт ноутбука HP Pavilion g6-1106sr [Переглянули 62 раз]

Ремонт ноутбука HP Pavilion g6-1106sr дуже запилений, ніколи не чистився, термопаста висохла, радіатор забитий,розєм LAN пошкоджениймеханічно вирвана ліва петля, втулки в піддоні і в кришці піддону. Зроблено: чистка СО,заміна LAN,відновлення втулок корпусу.Ремонт ноутбуків | Ремонт компюте..

Ремонт ноутбука Asus K53TA

Ремонт ноутбука Asus K53TA [Переглянули 26 раз]

Ноутбук Asus K53TA Діагностовано велику кількість пошкоджень: матриця: най ній і під нею явні сліди залиття - видає тільки сірий фон з полосами,роз'єм живлення цілий, але він виламаний з корпусу, тому поганий контакт, ліва петля повністю вирвана з піддону і майже повністю з кришки матриці, ..

Показано з 1 по 15 з 66 (всього 5 сторінок)

ЗАМОВТЕ ЗНИЖКУ НА ПОСЛУГИ СЕРВІСУ ПРОСТО ЗАРАЗ!

Залишіть запит і ми зв’яжемось з Вами