Ремонт ноутбука

Професійний ремонт ноутбуків будь-якої складності з гарантією

Якісний ремонт ноутбуків вимагає високого професіоналізму від фахівців. Серед багатьох компаній, які надають послуги з ремонту ноутбуків у Львові, користувачі віддають перевагу саме нашому сервісному центру. Професійний ремонт ноутбуків за доступною ціною та в заплановані терміни у Львові здійснять наші висококваліфіковані фахівці.

В ноутбуках, як і в кожних пристроях, іноді стаються поломки. З різних причин можуть вийти з ладу і потребувати ремонту чи заміни материнська плата, відеокарта, клавіатура, екран, шлейфи, матриця, елементи зарядки, корпус, петлі чи мости ноутбука. До поломки може призвести необережне поводження із пристроєм власника ноутбука, наприклад недотримання умов експлуатації. Ремонт любої складності здійснять майстри нашого сервісного центру.

Заміна мостів, чіпів ноутбука.

Інколи в сучасних ноутбуках можуть вийти з ладу чіпи та мости. Основні причини їх поломки – перегрів, невчасне чищення, попадання вологи всередину корпусу. Інколи мости виходять з ладу в момент приєднання до ноутбуків USB пристроїв. Отож варто завжди акуратно та без поспіху вставляти та безпечно виймати флешки, та не допускати попадання вологи на ноутбук. Ремонт із заміною мостів та чіпів здійснюється із гарантією на замінену деталь та на роботу майстра терміном 6 місяців.

Ноутбук HP ProBook 650

Також наші фахівці здійснюють професійну чистку системи охолодження з заміною термопаст. Частинки пилу, що присутні в кожному приміщенні, налипають на решітках систем охолодження та з часом перекривають потік повітря, котрий охолоджує ваш пристрій. Своєчасне професійне очищення майстрами «Alfakom» допоможе уникнути виходу з ладу дорогих комплектуючих ноутбуків.

Наші спеціалісти при необхідності здійснять заміну матриць, клавіатур, тачпадів. Варто при пошкодженні одразу проводити заміну роз’ємів: живлення, USB, навушників, мережі та в жодному разі не користуватись пошкодженими роз’ємами. В разі потреби майстри «Alfakom» виконають корпусний відновлювалювальний ремонт будь - якої складності.

Ремонт живлення ноутбука.

Одна із самих неприємних поломок ноутбука - вихід із ладу систем живлення. Серед причин, що можуть спричинити таку прикру подію, можна зазначити:

  • Використання неоригінального та невідповідного блоку живлення чи акумулятора;
  • Різкі перепади напруги;
  • Деформація штекера зарядного пристрою, котрий підключається до ноутбука;
  • Неакуратне, поспішне підключення чи відключення блоку живлення;
  • Падіння чи інші механічні пошкодження ноутбука;

Такі дії чи випадки можуть спричинити прикрі наслідки – ноутбук може вимикатись після декількох хвилин роботи чи взагалі не вмикатись. Ноутбук може перестати заряджатися або приймати заряд тільки при певному положенні кабеля блоку живлення.

Яким саме способом варто здійснювати ремонт блоку живлення ноутбука, можна визначити тільки після діагностики. Адже причини, через які блок живлення вийшов з ладу можуть бути різні, і кожна з них потребує свого методу ремонту. В деяких випадках можна обійтись заміною роз’єму живлення, в інших випадках буде необхідна установка нової материнської плати, якщо пошкоджені ланцюги живлення.

Роз’єм живлення ноутбука постійно перебуває в експлуатації. Переважно користувачі підключають блок живлення ноутбука по декілька разів на день, постійно забуваючи, що стандартний роз’єм живлення недостатньо надійний і якщо користуватись ним неакуратно, він може пошкодитись.

Також варто пам’ятати - зовнішній блок живлення до ноутбука може сильно грітись. При користуванні не закривайте його вентиляційні отвори.

Бувають випадки, коли гріється штекер блоку живлення. Це відбувається через поганий контакт в роз’ємі живлення ноутбука. Цей недолік потрібно усувати першочергово, щоб не допустити замикання в роз’ємі живлення.

Заміна батареї ноутбука.

Основною перевагою ноутбука перед персональним стаціонарним комп'ютером є можливість його автономної роботи. Завдяки цій особливості у нас є можливість брати ноутбук з собою в подорож, або працювати на ньому в умовах тимчасової відсутності доступу до джерела електрики.

З часом можна помітити, що терміни роботи внутрішнього елемента живлення помітно скорочуються, і через низку причин може виникнути необхідність заміни батареї ноутбука. Поштовхом до такого кроку може послужити:Акумулятор до ноутбука ASUS Eee PC 1201 (A31-UL20 AS-UL20-6) 10.8V 5200mAh PowerPlant

  • різкий перепад температур;
  • значні механічні пошкодження;
  • вичерпання ресурсу елементів живлення.

Якщо ви віддаєте перевагу раціональному використанню свого часу і не бажаєте їздити по профільних магазинах в пошуках необхідної деталі, зверніться в наш сервісний центр. Наші фахівці завжди зможуть підібрати для вас оптимальний варіант батареї, якість якої буде максимально наближеною до оригіналу, а вартість – значно меншою. Адже дуже часто сторонні виробники пропонують батареї для ноутбуків з показниками, що фактично не поступаються оригіналу, а ціна оригінальних батарей невиправдано завищена.

Не рекомендується без консультації майстра намагатися самостійно міняти або ремонтувати батарею – це може призвести до небажаних наслідків. Слід мати на увазі, що до багатьох старих моделей ноутбуків досить важко підібрати сумісний акумулятор. Ми здійснюємо заміну батарей ноутбуків від таких виробників, як: Acer, Samsung, HP, Dell, Toshiba, Asus, Sony, MSI, Apple, IBM, Lenovo, і багатьох інших.

Варто нагадати, що тільки досвідчений висококваліфікований майстер за допомогою діагностики зможе визначити причину зниження часу роботи батареї ноутбука і здійснити її якісну заміну. Саме такі фахівці надають свої послуги в нашому сервісному центрі, гарантуючи якісне виконання роботи.

Ми пропонуємо не тільки недорогий, швидкий і якісний ремонт ноутбуків та заміну елементів живлення для пристроїв Asus, Lenovo, та інших, але й відмінний сервіс. Діагностика, чистка та надання консультацій - приклади корисної співпраці. Зручна форма заявки на нашому сайті на ремонт, а також замовлення дзвінка оператора зроблять співпрацю приємнішою і комфортнішою. Наш консультант по телефону відповість на ваші ключові запитання і при необхідності допоможе оформити замовлення. Бережіть свою комп’ютерну техніку та довіряйте обслуговування та сервісний ремонт ноутбуків тільки висококваліфікованим фахівцям.Ремонт ноутбука HP Envy m6-1150er

Ремонт ноутбука HP Envy m6-1150er [Переглянули 76 раз]

Ремонт ноутбука HP Envy m6-1150er,Хард весь в бедах, починаючи з самого початку заміна HDD 500Gb ,чистка СО, встановлення ОСв корпусі виламано багато втулок як в піддоні, так і в топкейсі. Зроблено заміну піддону, відновлення втулок топкейсу.Ремонт ноутбуків | Ремонт компютерів | Ре..

Ремонт ноутбука Asus Eee PC 1000H

Ремонт ноутбука Asus Eee PC 1000H [Переглянули 39 раз]

Ремонт ноутбука Asus Eee PC 1000H: Відгук інженера: розбирався, не вистачає гвинтиків, неправильно чистили - замість терморезинки намазалитермопасту, плата залита, не працюють кнопки тачпаду, не працює клава. Зроблено: заміна клави, відмивка плати від залиття, правильна чистка, замінакнопок ..

Ремонт ноутбука Asus G73JH-A1

Ремонт ноутбука Asus G73JH-A1 [Переглянули 62 раз]

Ремонт ноутбука Asus G73JH-A1: перегрітий відео чіп, погнуте кріплення радіатора на відео чіпі, радіатор від Dell, перебиті шлейфи,винтиків не вистачає, розсипається клавіатура, один з кулерів посажений на силікон і в нього пошкоджений розєм на шлейфі. ремонт недоцільний.Ремонт ноутбуків | Р..

Ремонт ноутбука IdeaPad 100-15IBD

Ремонт ноутбука IdeaPad 100-15IBD [Переглянули 14 раз]

Ноутбук Lenovo IdeaPad 100-15IBD. Роз'єм паяли некваліфіковано - пошкодили його поінвстю+ неясно чи кабель БЖ, який вони теж міняли, підійде до оригінального роз'єму живленняРемонт ноутбуків | Ремонт компютерів | Ремонт ноутбуків Львів | Якісний ремонт ноутбуків| Ноутбуки Львів ..

Ремонт ноутбука Asus F541SA-XO185T

Ремонт ноутбука Asus F541SA-XO185T [Переглянули 67 раз]

Ремонт ноутбука Asus F541SA-XO185T,не вистачало досить багато винтиків: корпусних, на материнці і на петлях, кулер був забитий.Зроблено:        ремонт аудіо схеми – чистка СО, підбір гвинтиків.Ремонт ноутбуків | Ремонт компютерів | Ремонт ноутбуків Львів..

Ремонт ноутбука Asus Eee PC1000H

Ремонт ноутбука Asus Eee PC1000H [Переглянули 54 раз]

Ремонт ноутбука Asus Eee PC 1000H. Ноутбук Asus Eee PC 1000H.ая, не вистачає гвинтиків, неправильно чистили - замість терморезинки намазалитермопасту, плата залита, не працюють кнопки тачпаду, не працює клавіатура.Зроблено: заміна клави, відмивка плати від залиття, правильна чистка,заміна кн..

Ремонт ноутбука HP ProBook 470 G2

Ремонт ноутбука HP ProBook 470 G2 [Переглянули 13 раз]

Ноутбук HP ProBook 470 G2. Був сильно запилений, термопаста висохла в пісок+ виламана несуча втулка під лівою завісоюРемонт ноутбуків | Ремонт компютерів | Ремонт ноутбуків Львів | Якісний ремонт ноутбуків| Ноутбуки Львів | Комп’ютери Львів..

Ремонт ноутбука HP Envy 15z-j100

Ремонт ноутбука HP Envy 15z-j100 [Переглянули 52 раз]

Ремонт ноутбука HP Envy 15z-j100, виламані майже всі кріплення обох петель , при чому і в топкейсі, і в піддоніпетлі майже заклинило. Дуже брудний, радіатор і кулер забиті, термопаста висохла.Корпусів таких в продажі нема, кулерів теж нема - тільки ремонт.Зроблено: комплексне відновлення кор..

Ремонт ноутбука Альфа - Ком

Ремонт ноутбука Альфа - Ком [Переглянули 72 раз]

Ремонт ноутбука , В майстерню принесли ноутбук після після ремонту аматорами. Наслідки ремонту: виламані всі кріплення петель в піддоні і 1кріплення в кришці піддону пробували кустарно ремонтувати - але… не вистачає гвинтиків, деякі від інших пристроїв, термопасту міняли неправильно ,..

Ремонт ноутбука LG E50

Ремонт ноутбука LG E50 [Переглянули 32 раз]

Ремонт ноутбука LG E50 : запилений він не був, а от термопаста і терморезинка були ще заводські - їх ніхто за всі ті роки не міняв, термопастазакамяніла - ледве зчистив, терморезинка вся сплавилась. Почистив, розібрав, змазав кулер - тепер працює помітно тихіше.Ремонт ноутбуків | Ремонт комп..

Ремонт ноутбука Dell Vostro V131

Ремонт ноутбука Dell Vostro V131 [Переглянули 16 раз]

 Ноутбук Dell Vostro V131. Зламані обидві петлі, пошкоджені USB порти, нежива батарея, сильно запиленийРемонт ноутбуків | Ремонт компютерів | Ремонт ноутбуків Львів | Якісний ремонт ноутбуків| Ноутбуки Львів | Комп’ютери Львів..

Ремонт ноутбука HP Envy m6-1150e

Ремонт ноутбука HP Envy m6-1150e [Переглянули 40 раз]

Ремонт ноутбука HP Envy m6-1150er, хард весь в бедах, починаючи з самого початкузаміна HDD 500Gb ,чистка СО, встановлення ОС в корпусі виламано багато втулок як в піддоні, так і в топкейсі. Зроблено заміну піддону, відновлення втулок топкейсу.Ремонт ноутбуків | Ремонт компютерів | Ремонт ноу..

Ремонт ноутбука Lenovo G560

Ремонт ноутбука Lenovo G560 [Переглянули 51 раз]

Ремонт ноутбука Lenovo G560: ноутбук зібраний як небуть,не рідні гвинтики, неправильно вкручені, переплутані непрофесійноремонтували корпус –намазали клеєм все знов повідривалось, відламаний шматочок кута кришки матриці.Зроблено: заміна піддону, зрізання клею з петель, заміна кришки м..

Ремонт ноутбука Acer Aspire V5-131-10072G32nkk

Ремонт ноутбука Acer Aspire V5-131-10072G32nkk [Переглянули 39 раз]

Ремонт ноутбука Acer Aspire V5-131-10072G32nkk :запилений страшно, термопаста висохла, кулер забитий,в піддоні вирвані стійки правої петлі,а лівої - тріснуті.Зроблено: заміна петлі, ремонт кришки матриці ремонт рамки матриці, чистка СО.Ремонт ноутбуків | Ремонт компютерів | Ремонт ноутбуків ..

Показано з 1 по 15 з 66 (всього 5 сторінок)

ЗАМОВТЕ ЗНИЖКУ НА ПОСЛУГИ СЕРВІСУ ПРОСТО ЗАРАЗ!

Залишіть запит і ми зв’яжемось з Вами