Побут.хімія, косметика, гігієна

<--- Більш повний перелік категорії знаходиться зліва нижче

Побутова хімія, косметика, гігієна

Побутова хімія - це всілякі засоби і товари від пральних порошків до миючих засобів, які постійно використовуються в нашому житті, але без цього неможливо, тому що догляд за квартирою. Купити побутову хімію м. Львів.

Побутова хімія - це сукупність засобів по догляду за одягом, приміщеннями, автомобілями. До побутової хімії також відносяться: дезінфікуючі засоби, репеленти і клей.Половину сучасного ринку займає продукція для прання. Це безпосередньо порошки, гелі, кондиціонери і додаткові кошти. Практично чверть йде на товари для миття посуду і склади, які використовуються в побутовій техніці. Далі трохи менший сегмент ринку займають засоби для дезінфекції та відбілювання. До цієї категорії відноситься також і господарське мило.

Товари побутової хімії використовуються практично повсюдно. Але при їх застосуванні слід обов'язково дотримуватися прописані умови зберігання. В іншому випадку вони становлять велику небезпеку для людини. Перш ніж використовувати будь-яке засіб необхідно ознайомитися з його інструкцією. Категорично заборонено переливати склади в іншу тару. Також потрібно зберігати таку продукцію подалі від продуктів харчування.

До ваших послуг:
  •  

ЗАМОВТЕ ЗНИЖКУ НА ТОВАР ПРОСТО ЗАРАЗ!

Залишіть запит і ми зв’яжемось з Вами.