Системна утиліта Microsoft Azure Active Directory Basic 1 Year Corporate (84a03d81_1Y)

Ціна
327 грн.
У наявності

Модель: 84a03d81_1Y

Інформація про доставку

  • Самовивезення
  • Кур'єром
  • Доставка по Україні

Інформація про оплату

  • Готівкою, або платіжною картою через термінал у нас в офісі
  • Безготівкою з ПДВ, або без ПДВ (курс аналогічний готівковому). Для цього у замовленні вкажіть Оплата по перерахунку і ми з Вами звяжемось і домовимось про форму оплати, та виставимо рахунок

Microsoft Azure Active Directory — це комплексне хмарне рішення для управління ідентифікацією та доступом з надійним набором функцій з управління користувачами і групами.
Також забезпечується захищений доступ до локальних додатків, включаючи такі служби Microsoft Online Services, як Office 365 і різноманітні додатки SaaS сторонніх розробників.

Microsoft Azure AD Basic забезпечує доступ до додатка, а також самостійне управління посвідченнями для співробітників з першочерговими хмарними потребами.
Завдяки випускуMicrosoftBasic Azure AD ви отримуєте всі переваги випуску Microsoft AD Free, а також управління доступом на основі груп, самостійне скидання пароля для хмарних додатків, користувацьке середовище для запуску корпоративних і споживчих хмарних додатків, а також SLA корпоративного рівня з часом працездатності 99,9 %.

Випуск Active Directory Basic — це платна пропозиція Microsoft AD, яка включає такі функції:

- Фірмова символіка компанії — щоб зробити роботу більш зручною для користувачів, ви можете додати логотип і колірні схеми компанії на сторінки входу і панелі доступу організації.
Після додавання логотипу ви також можете додати його локалізовані версії для різних мов (місцезнаходжень).

- Доступ до додатків на базі груп — групи використовуються для підготовки користувачів і масового надання їм доступу до тисяч додатків SaaS.
Ці групи можна створити тільки в хмарі, або ви можете використовувати існуючі групи, синхронізовані з локальної служби Active Directory.

- Самостійний скидання пароля – служба Azure завжди надавала самостійне скидання пароля для адміністраторів каталогу.
ЗавдякиMicrosoft Azure Active Directoryви зможете ще більше скоротити кількість запитів в службу технічної підтримки, надавши всім користувачам в каталозі можливість скидати пароль за допомогою того ж процесу входу, який використовується в Office 365.

- Корпоративне SLA з рівнем працездатності 99,9 % — гарантується доступність службиMicrosoft Azure Active Directory щонайменше протягом 99,9 % часу.

Проксі-сервер додатків Microsoft Active Directory:
Публікація локальних веб-додатків з використанням Microsoft Active Directory.

Общие
Версія продуктукомерційна версія
ВиробникMicrosoft
Країна виробництваГонконг
ПлатформаMS Windows
Призначення ПОрезервне копіювання
Тип продуктукорпоративна ліцензія

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.