Мережеве обладнання

<--- Більш повний перелік категорії знаходиться зліва нижче

Мережеве обладнання

Мережеве обладнання - це базовий елемент будь-якої мережі: домашній, корпоративної, локальної, глобальної. Воно дає можливість транспортувати дані від одного пристрою мережі до іншого.

Мережеві пристрої діляться на дві групи: активне мережеве обладнання та пасивне.

Активне мережеве обладнання забезпечує інтелектуальну складову мережі. Воно створює і підтримує логічну структуру каналів передачі даних, відповідає за обробку, комутацію, генерацію, регенерацію і передачу сигналів.

Пасивне мережеве обладнання - це обладнання, яке забезпечує передачу сигналу без його посилення. Це провідники і пристосування для їх організації та захисту: кабель, пасивне, розетки, конектори, патч-панелі, кабель-канали, кронштейни, комутаційні шафи.

Маршрутизатор - мережеве обладнання, яке призначене для організації бездротової мережі WI-Fi з можливістю підключення до інтернету. Говорячи простими словами, роутери призначені для об'єднання деякої кількості пристроїв (телефонів, комп'ютерів, планшетів і тд.) В одну мережу Wi-Fi, яка часто має доступ до інтернету. Таким чином маючи одну точку підключення до інтернету (один кабель) Ви можете підключити велику кількість пристроїв.

Wi Fi адаптер - це невеликий пристрій, який купується для підключення комп'ютера до мережі wifi.

Мережевий концентратор(хаб, свіч)- це пристрій, який призначений для з'єднання декількох елементів комп'ютерного обладнання в одну мережу.Пристрій даного типу має більш просту структуру ніж роутер, він не займається розрахунками маршруту даних і передає дані строго від одного комп'ютера до іншого. Дані, які передаються від одного користувача до іншого, мають спеціальну інформацію, яка повідомляє свитчу від кого прийшли дані і куди їх передати. При підключенні пристроїв в одну мережу комутатор становить таблицю коммутирования в яку записує номер порту і мак-адреса кожного елемента мережі. Це гарантує передачу даних строго від одного користувача до іншого позбавляючи всіх інших від зайвої обробки інформації.













 

  

ЗАМОВТЕ ЗНИЖКУ НА ТОВАР ПРОСТО ЗАРАЗ!

Залишіть запит і ми зв’яжемось з Вами.