Електричні лампочки

Електрофурнітура, кабелі, лампи енергозберігаючі у Львові
Електротовари, кабелі, електроінсталяція м. Львів

  •     Електроінсталяція SVEN
  •     Лампи енергозберігаючі
  •     Ліхтарі
  •     Кабель електричний
  •     Провід електричний
  •     Sven (каталог PDF)

Кабелі та проводи м. Львів - застосування
Провід є електротехнічним виробом, що має легку ізоляційну оболонку. Провід уразливий для механічного впливу, а тому, якщо в місці прокладки є ризик пошкодження, провід отримує захист у вигляді мідного або сталевого обплетення. Крім захисту від зовнішнього впливу оплетення також вберігає провід і від негативного впливу електромагнітних наведень. Важливу роль відіграє і ізоляційна оболонка, яка зазвичай робиться з вінілу або гуми.
Альфаком м. Львів. Провід ділиться на два основних типи - одножильні і багатожильні. Різні види проводів використовуються для різних цілей і в різних умовах. Одножильні проводи, або проводи із суцільним дротом можуть обходитися без ізоляції і найчастіше використовуються в тих випадках, коли потрібно підвищити продуктивність на високих частотах. Багатожильні проводи відрізняються більшою гнучкістю і, як наслідок, великим терміном експлуатації і стійкістю до механічних впливів.
Купити кабель Львів - (032) 244-30-02, (067) 675-19-41
Кабель, по суті, являє собою систему з двох і більше живлень, ізольованих один від одного. Альфаком (м. Львів) пропонує чотири основні різновиди кабелю - багатожильні кабелі, оптоволокно, коаксіальні кабелі та кручені пари. До складу багатожильного кабелю входять кілька обопільно ізольованих провідників, кабелі цього типу використовуються для прокладки як в приміщеннях, так і на вулиці. Функцією крученої пари є передача сигналу - це вид кабелю спочатку розроблявся для створення телефонних мереж більше 120 років тому. Вита пара відрізняється тим, що сигнал, переданий за допомогою такого кабелю, практично завжди повністю вільний від будь-яких перешкод. Коаксіальний кабель також передає звукові сигнали, проте якість передачі у коаксіального кабелю куди вище, ніж у витої пари.
Порівняння кабелю і дроту
Максимальним номінальною напругою дроти може бути напруга не вище 1000 В, в той час як кабелі можуть витримувати практично будь-яку напругу.
Кабелі, на відміну від проводів, не випускаються без оболонки і іноді навіть можуть мати особливо міцну захист - бронь. Тому кабелі краще підходять для прокладки під водою або в землі, оскільки вони менш схильні до зовнішнього впливу і відрізняються великим терміном експлуатації.

  •     По суті, кабель складається з декількох проводів, що знаходяться під одним або більше шарами ізоляції.
  •     Кабель витримує практично будь-яку номінальну напругу. Максимальна номінальна напруга проводу - 1000 В.
  •     У силу конструктивних особливостей кабелі краще підходять для прокладки під землею і під водою.

Переваги енергозберігаючих ламп м. Львів
Головними достоїнствами люмінесцентних ламп в порівнянні з лампами розжарювання, є висока світловіддача і більш тривалий термін служби.
Світловіддача - енергозберігаючі лампи Львів
Світлова віддача люмінесцентної лампи в середньому в п'ять разів більше, ніж у лампи розжарювання. Світловий потік люмінесцентної лампи 15 Вт приблизно дорівнює світловому потоку лампи розжарювання 75 Вт. Відповідно енергозберігаючі лампи дозволяють знизити споживання електроенергії приблизно на 75-80% без втрати звичного для вас рівня освітленості приміщення.
Енергозберігаючі лампи Львів - Тепловіддача
Люмінесцентні енергозберігаючі лампи - виділяють значно менше тепла. Невелике тепловиділення, дозволяє використовувати компактні люмінесцентні лампи великої надвисокої потужності в компактних світильниках і люстрах - в яких від ламп розжарювання підвищеної потужності, від високої температури може оплавлятися пластмасова частина патрона, абажура або розсіювача, або сам провід.
Довговічність - Енергозберігаючі лампи Львів. Купити, продаж
Найчастіше причиною виходу з ладу звичайної лампочки є перегорання нитки розжарювання. Будова і принципи роботи енергозберігаючої лампи принципово інші, тому термін її роботи в середньому в 6-15 разів вище, ніж у лампи розжарювання, і становить від 6 до 12 тисяч годин (зазвичай ресурс роботи люмінесцентних ламп вказують на їх упаковці). Оскільки енергозберігаючі лампи потрібно замінювати значно рідше, їх зручно використовувати в світильниках, розташованих у важкодоступних місцях. Наприклад , у виробничих цехах чи офісах із занадто високою стелею.
Завдяки застосуванню електронного баласту мають покращені характеристики в порівнянні з традиційними люмінесцентними лампами - миттєве включення, відсутність мерехтіння і дзижчання. Також існують лампи з системою плавного запуску. Система плавного запуску планомірно збільшує інтенсивність світла при включенні протягом 2-5 секунд: це подовжує термін служби лампи.
 


У цій категорії немає товарів.

ЗАМОВТЕ ЗНИЖКУ НА ТОВАР ПРОСТО ЗАРАЗ!

Залишіть запит і ми зв’яжемось з Вами.