Процесор серверний INTEL Xeon E5-2430 (CM8062001122601)

Ціна
4811 грн.
У наявності

Модель: CM8062001122601

Інформація про доставку

  • Самовивезення
  • Кур'єром
  • Доставка по Україні

Інформація про оплату

  • Готівкою, або платіжною картою через термінал у нас в офісі
  • Безготівкою з ПДВ, або без ПДВ (курс аналогічний готівковому). Для цього у замовленні вкажіть Оплата по перерахунку і ми з Вами звяжемось і домовимось про форму оплати, та виставимо рахунок

Процесор серверний INTEL Xeon E5-2430 (CM8062001122601)

Сімейство процесорів Intel Xeon E5 забезпечує еволюційний стрибок продуктивності і функціональності вашим центрам обробки даних, що використовують програмно визначається інфраструктуру, а також підтримує гнучку хмарну архітектуру і високоефективне управління традиційними робочими навантаженнями.

Сімейство процесорів Intel Xeon E5 пропонує універсальність при виконанні різноманітних робочих навантажень. Цей процесор призначений для проектування нового покоління центрів обробки даних, що використовують програмно визначається інфраструктуру для досягнення максимальної продуктивності, ефективності та гнучкості в доставці сервісів як для хмарних, так і для традиційних додатків. Процесори Intel Xeon E5 підтримують робочі навантаження для хмарних, високопродуктивних обчислень, мережеве обладнання та системи зберігання.

Приватна хмарна середовище організації. Сервери та рішення для зберігання даних на базі процесора Intel Xeon E5 пропонують унікальну комбінацію продуктивності і вбудованих засобів підтримки віртуалізованних центрів обробки даних і приватних хмарних середовищ нового покоління - гнучких, ефективних, недорогих, створених для масштабування.

Технічні обчислення. Високопродуктивні обчислювальні рішення на базі процесора Intel Xeon E5 забезпечують динамічну масштабованість, більш високу продуктивність і скорочують терміни проведення досліджень.

Аналітика великих даних. Процесор Intel Xeon E5 значно прискорює обробку великих обсягів даних, що призводить до перш недосяжного зниження витрат. Ефективність центру обробки даних. Дозволяє знизити займане серверами простір, витрати на кондиціонування і енергоспоживання. Це ефективне серверне рішення.

Общие
ВиробникINTEL
Кількість ядер6
Країна виробництваГонконг
Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня1.5 Mb
Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня15 Mb
Сімейство процесораIntel Xeon
Тактова частота ядра2.2 GHz
Теплопакет95 W
Технологія CMOS32 nm
Тип сокетуs1356

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.