Додаткове серверне обладнання


Модуль SFP A-GEAR 1G 3km SC 1310tx (SFP-W31-03S)

Немає в наявності

341 грн.

Модуль SFP A-GEAR 1G 3km SC 1310txМодуль оптичний SFP - це компактний пристрій, призначений для прий..

Модуль SFP A-GEAR 1G 3km SC 1550tx (SFP-W55-03S)

Немає в наявності

342 грн.

Модуль SFP A-GEAR 1G 3km SC 1550txSFP (Small Form-factor Pluggable) представляє промисловий стандарт..

Модуль SFP A-GEAR 1G MM 0.5km LС (SFP-2MM-0.5L)

Немає в наявності

399 грн.

Одномодовий модуль SFP A-GEAR 1G MM 0.5km LС - це модуль малого форм-фактора для двобічної послідовн..

Модуль SFP A-GEAR NGpon SFP, 1.25G, WDM, 3 км, 1310нм

Немає в наявності

369 грн.

Модуль SFP A-GEAR NGpon SFP, 1.25G, WDM, 3 км, 1310нм - призначений для передачі даних в мережах Eth..

Модуль SFP A-GEAR NGpon SFP, 1.25G, WDM, 3 км, 1550нм

Немає в наявності

369 грн.

Модуль SFP A-GEAR NGpon SFP, 1.25G, WDM, 3 км, 1550нм - призначений для передачі даних в мережах Eth..

Модуль SFP Cisco CWDM-SFP-1470=

Немає в наявності

111254 грн.

Модуль SFP Cisco CWDM-SFP-1470 =Трансивери, або SFP конвертори, - це пристрої, які підключаються в г..

Модуль SFP Cisco GLC-EX-SMD=

Немає в наявності

43925 грн.

Оптичний модуль SFP Cisco GLC-EX-SMD = працює зі звичайним одноволоконного оптичним проводом, до 40 ..

Модуль SFP Cisco GLC-GE-100FX=

Немає в наявності

7188 грн.

Оптичний модуль SFP Cisco GLC-GE-100FX = працює на звичайному MMF багато-модовая оптичному кабелі, д..

Модуль SFP Cisco GLC-TE=

Немає в наявності

7785 грн.

Модуль SFP Cisco GLC-TE = працює на звичайному Ethernet кабелі (RJ45) і служить для підключення Ethe..

Модуль SFP Cisco MFELX1

Немає в наявності

4562 грн.

Модуль SFP Cisсo MFELX1 є простим в установці трансівером Mini-GBIC (або SFP), який дозволяє додати ..

Модуль SFP Cisco MGBLX1-RF

Немає в наявності

3419 грн.

Модуль SFP Cisco MGBLX1-RF або модуль прийому-передачі сигналів, як його ще по іншому називають, вст..

Модуль SFP Cisco MGBT1

Немає в наявності

3603 грн.

Модуль SFP Cisco MGBT1 передає інформацію за стандартною кручений парі 5 категорії на відстань до 10..

Модуль SFP Cisco SFP-10G-LR=

Немає в наявності

70268 грн.

Модуль SFP Cisco SFP-10G-LR = - це простий і надійний спосіб налагодити взаємодію між окремими елеме..

Модуль SFP Cisco SFP-10G-SR=

Немає в наявності

18349 грн.

Модуль SFP Cisco SFP-10G-SR = служить інтерфейсом передачі даних за двома багатомодовим волокнам на ..

Модуль SFP D-Link DEM-310GT/DD

Немає в наявності

637 грн.

Модуль SFP D-Link DEM-310GT / DDГігабітний SFP-трансивер DEM-310GT для одномодового оптичного кабелю..
Показано з 1 по 15 з 47 (всього 4 сторінок)

ЗАМОВТЕ ЗНИЖКУ НА ТОВАР ПРОСТО ЗАРАЗ!

Залишіть запит і ми зв’яжемось з Вами.