Антивірус Zillya! Антивірус на 1 год 2 ПК, скретч-карточка (4820174870126)

Ціна
189 грн.
У наявності

Модель: 4820174870126

  Інформація про доставку

  • Самовивезення
  • Кур'єром
  • Доставка по Україні

  Інформація про оплату

  • Готівкою, або платіжною картою через термінал у нас в офісі
  • Безготівкою з ПДВ, або без ПДВ (курс аналогічний готівковому). Для цього у замовленні вкажіть Оплата по перерахунку і ми з Вами звяжемось і домовимось про форму оплати, та виставимо рахунок

  Надійний захист від вірусів
  Антивірус захистить ваш ПК від вірусів, шпигунських, троянських та інших шкідливих програм.

  Основа захисту даних від усіх типів шкідливих програм базується на використанні актуальної вірусної бази, яка вміщує 15 млн вірусних сигнатур та сучасного модулю проактивного захисту.

  Даний модуль є базовим у всій системі безпеки, яка будується на базі Zillya! Internet Security. Унікальною особливістю даного модуля є наявність сучасних баз вірусних сигнатур, що оновлюються кожен день. Варто відзначити, що ці дані не перевантажують ні сервер, ні локальний ПК, оскільки база є оптимізованою і модернізованої. Таким чином, робота з нею не впливає на швидкість роботи комп'ютера і не веде до зависань або уповільнення роботи ПК.

  Низький рівень завантаження ПК
  Утиліти не будуть перевантажувати комп’ютер, оскільки антивірус споживатиме від 1 Гб оперативної пам’яті ПК.

  Варто зазначити, що такий рівень споживання є прийнятним не тільки для сучасних персональних комп’ютерів, але й для таких, що були вироблені 3-5 років тому. Під час роботи Zillya! Антивірус не блокує і не уповільнює роботу самих невибагливих комп’ютерів.

  Повноцінна безкоштовна технічна підтримка
  Головне правило Zillya!: «Антивірусний захист – це, перш за все, якісна послуга» Основа успішної технічної підтримки - всебічні знання продуктів, бажання «слухати» користувачів, підносити інформацію на тому рівні, на якому зрозуміло саме їм. Секрет успіху, як прийнято говорити, саме в бажанні, вміння ж прийде само собою.

  Бажання зрозуміти користувача і допомогти йому, це один з постулатів успішного супорта.
  Рекомендації висококваліфікованого фахівця, описані «крутим» вузькоспеціалізованим сленгом, можуть виявитися «порожнім звуком» для клієнта, тоді як поради, надані простими словами, будуть рецептом для вирішення його проблем і запорукою професіоналізму в очах користувача.

  Щоденне оновлення антивірусних баз для повноцінного захисту комп'ютера
  Антивірусна лабораторія Zillya! щодня випускає оновлення антивірусних баз, які містять захист від тисяч нових загроз.

  Для того, щоб користувач був упевнений в тому, що зловмисник не викраде важливі дані чи іншу цінну інформацію з комп'ютера, команда розробників постійно проводить аналіз загроз і пропонує нові рішення для детектування максимальної кількості вірусів. У даний момент антивірусна база Zillya! Антивірус нараховує більше 15 мільйонів записів.

  Общие
  ВиробникZillya!
  Кількість користувачів2
  Країна виробництваУкраїна
  ПлатформаMS Windows
  ПродуктAntivirus
  Термін дії1 рік
  Тип користувачадомашнє використання
  Тип продуктускретч-карта

  Немає відгуків про цей товар.

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.