Антивірус Dr. Web Малый бизнес NEW версия 11 5ПК/1 сервер/5 моб. на 1год (KBС-*C-12M-5-A3)

Ціна
3000 грн.
У наявності

Модель: KBС-*C-12M-5-A3

  Інформація про доставку

  • Самовивезення
  • Кур'єром
  • Доставка по Україні

  Інформація про оплату

  • Готівкою, або платіжною картою через термінал у нас в офісі
  • Безготівкою з ПДВ, або без ПДВ (курс аналогічний готівковому). Для цього у замовленні вкажіть Оплата по перерахунку і ми з Вами звяжемось і домовимось про форму оплати, та виставимо рахунок

  Dr.Web Desktop Security Suite – комплексний захист робочих станцій, віртуальних і термінальних серверів, а також клієнтів вбудованих систем.
  Це найкраще рішення при організації комплексного підходу до захисту корпоративної мережі від зовнішніх інтернет загроз, вірусів і шкідливого програмного забезпечення.
  Dr.Web Desktop Security Suite антивірус ЦУ (центр керування забезпечить ефективний комплексний захист кожного вузла і окремого елемента корпоративної мережі.

  Комплект Dr.Web «Універсальний» - це комплексний захист enterprise-класу для персональних комп'ютерів і ноутбуків, мобільних пристроїв, пошти, інтернет-шлюзів і серверів, орієнтований на підприємства малого і середнього масштабу.
  Оптимізований набір програмних модулів дозволяє розгорнути повноцінну багаторівневу систему інформаційної безпеки, що задовольняє вимогам будь-якої, навіть самої вимогливої компанії.

  Переваги роботи з комплектом Dr.Web «Універсальний»:
  - Антивірусна програма Dr.Web Desktop Security Suite забезпечує безпеку робочих станцій і має клієнт-серверну побудову.
  - Антивірус Dr.Web Server Security Suite призначений для серверів під Windows, Novell NetWare, Mac OS X Server, Unix (Samba).
  - Антивірус Dr.Web Mail Security Suite –це ефективне модульне рішення для захисту пошти компанії від шкідливих об'єктів і вірусних загроз.
  Програма має широкі можливості для аналізу та фільтрації вхідного і вихідного трафіку шляхом многопоточной перевірки.
  Антивірус здатний до одночасної обробки великих обсягів поштових повідомлень і ідеально підходить для серверів з обмеженими системними ресурсами.
  - Dr.Web Gateway Security Suite – це гнучкий антивірусний плагін для інтернет-шлюзів Unix, Kerio, MIMEsweeper і Qbik WinGate.
  - Бонусний продукт Dr.Web Mobile Security Suite призначений для антивірусного захисту КПК, смартфонів і комунікаторів співробітників компанії.
  - Лікуючі утиліти Dr.Web CureIt! і Dr.Web CureNet, що входять в пакет! – незамінні засоби для швидкого лікування інфікованих операційних систем і серверів.

  В комплект Dr.Web «Універсальний» входять продукти: Dr.Web Desktop Security Suite, Dr.Web Server Security Suite, Dr.Web Mail Security Suite, Dr.Web Gateway Security Suite.

  Общие
  ВиробникDr. Web
  Кількість користувачів5
  Країна виробництваУкраїна
  Об'єкти захистуцентралізоване управління
  ПлатформаUnix
  ПродуктУніверсальний
  Термін дії1 рік
  Тип антивірусапочаткове придбання
  Тип користувачакомерційна організація
  Тип продуктукоробкова версія

  Немає відгуків про цей товар.

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.