Архіватор Corel WinZip 19 Standard Download Russian Windows (скретч-карта) (ESDWZ19STDML)

Ціна
329 грн.
У наявності

Модель: ESDWZ19STDML

  Інформація про доставку

  • Самовивезення
  • Кур'єром
  • Доставка по Україні

  Інформація про оплату

  • Готівкою, або платіжною картою через термінал у нас в офісі
  • Безготівкою з ПДВ, або без ПДВ (курс аналогічний готівковому). Для цього у замовленні вкажіть Оплата по перерахунку і ми з Вами звяжемось і домовимось про форму оплати, та виставимо рахунок

  WinZip 19 — потужна програма для обміну файлами, кардинальним чином міняє роботу з усіма вашими файлами, де б вони не знаходилися, в хмарі або на локальному диску. Додаток забезпечує простий інструмент для захисту ваших конфіденційних даних та обміну файлами за допомогою електронної пошти, хмарних сервісів і інших інструментів.

  WinZip 19 допомагає підняти продуктивність праці на новий рівень завдяки істотно нового інтерфейсу, дозволяє управляти всіма вашими файлами, архівувати та розархівувати їх, здійснювати надійне AES шифрування, і все це – через єдине уніфіковане оточення.

  Централізоване керування файлами
  Досягніть ще більш високої продуктивності з новими функціями WinZip 19 для управління файлами. Тепер додаток дозволяє з легкістю працювати з локальними та мережевими файлами, а також з файлами, розміщеними в хмарних сервісах, без необхідності використання різних додатків і браузерів, пошуків по папках або пошуку по численним хмарним сервісам. Переміщення, видалення і перейменування файлів в хмарі і між обліковими записами і накопичувачами. Захистіть конфіденційні дані в хмарі за рахунок шифрування файлів до їх переносу в хмарний сервіс і навіть після того, як вони завантажені в хмару. Користуйтеся різними опціями для збереження файлів і обміну ними, в тому числі через хмарні сервіси, електронну пошту, месенджери і соціальні мережі – і все це за допомогою єдиного інтерфейсу.

  Спрощений, задачно-орієнтований інтерфейс
  Повністю перероблений інтерфейс нового WinZip відрізняється сучасним дизайном, що забезпечує більш зручну і продуктивну роботу з файлами. Адаптивна панель Actions робить вибір необхідних інструментів ще більш швидким зручним. Додаток дозволяє миттєво перемикатися з функцій архівування на управління файлами згідно з вашими робочими процесами.

  Перетворення файлів
  Тепер програма дозволяє здійснювати шифрування файлів, конвертувати їх в PDF, додавати водяні знаки і змінювати розмір фотографій в будь-який момент у процесі архівування. WinZip 19 забезпечує додаткову гнучкість прийняття рішень: ви можете здійснювати ці операції до, під час або після того, як ви додали файли в zip-архів, і вказувати, чи повинні ці операції застосовуватися до всіх файлів в zip-архіві, або тільки до вибраних файлів.

  Інтеграція з ZipShare
  При відправці великих файлів у вигляді поштових вкладень, скористайтесь прямим доступом до нового файлообмінного сервісу ZipShare. З легкістю надсилайте великі поштові вкладення у вигляді zip файлів. Відстежуйте отримання файлів адресатом. Безкоштовно відправляти файли розміром до 50 МБ з допомогою ZipShare, або підпишіться на ZipShare Pro для відправки файлів розміром до 2 ГБ.

  Підтримка сенсорних екранів і екранів з високою роздільною здатністю
  WinZip 19 забезпечує підтримку екранів з роздільною здатністю до 500 DPI, а перероблений інтерфейс включає в себе легкі для сприйняття іконки і забезпечує зручне перетягування файлів на будь-яких екранах. Створений для максимально ефективної роботи з комп'ютерами-трансформерами і пристроями нового покоління, WinZip 19 автоматично адаптується до пристроїв і забезпечує користувачам оптимальний досвід роботи, незалежно від обраного режиму – планшета або ноутбука.

  Общие
  ВиробникCorel
  Країна виробництваКитай
  Мова інтерфейсуросійська
  Носійскретч-карта
  ПлатформаMS Windows

  Немає відгуків про цей товар.

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.