Пристрій безперебійного живлення Powercom VGS-1500

Ціна
14030 грн.
Немає в наявності

Модель: VGS-1500

  Інформація про доставку

  • Самовивезення
  • Кур'єром
  • Доставка по Україні

  Інформація про оплату

  • Готівкою, або платіжною картою через термінал у нас в офісі
  • Безготівкою з ПДВ, або без ПДВ (курс аналогічний готівковому). Для цього у замовленні вкажіть Оплата по перерахунку і ми з Вами звяжемось і домовимось про форму оплати, та виставимо рахунок
  ДБЖ Powercom VGS-1500 призначені для захисту комп'ютерів, робочих станцій, серверів, груп комп'ютерів, мережевих комутаторів та іншого обчислювального та телекомунікаційного обладнання, що вимагає високої якості електропостачання. Можливість роздільного управління сегментами навантаження дозволяє здійснювати поетапне відключення обладнання при відсутності вхідної напруги, використовуючи енергію акумуляторних батарей найбільш ефективно. Модельний ряд ДБЖ серії Vanguard дозволяє захищати як окремо стоять пристрої потужністю від 700 ВА (невеликий сервер), так і середні і потужні обчислювальні або телекомунікаційні системи цілком.

  VanGuarD 1500-RM(2U) - багатофункціональний ДБЖ класу On-Line з подвійним перетворенням енергії. Забезпечує захист від 9 ти основних проблем з електроживленням. Технологія On-Line забезпечує захист від найбільш небезпечних проявів нестабільності в живильної середовищі. ДБЖ має цифрове мікропроцесорне управління, захист від перенапруження та ударів блискавки, короткого замикання й перевантаження на виході. Управління батареями за технологією ABM-другого покоління (Advanced Battery Management II). Функція сегментації навантажень і можливість керування вихідними сегментами.
  Наявність портів RS-232 і USB для зв'язку з комп'ютером.

  Технологія
  Онлайн - технологія подвійного перетворення.
  При використанні в ДБЖ технології онлайн або подвійного перетворення енергія електромережі, до того як вступити до навантаження, двічі перетворюється: спочатку напруга електромережі випрямляється, постійна напруга коригується до необхідного рівня, а потім перетворюється в змінну з параметрами близькими до ідеальних. Такий принцип роботи дозволяє ДБЖ захистити підключене обладнання від всіх існуючих неполадок в електромережі: високовольтних викидів, сплесків напруги, електромагнітних і радіочастотних перешкод, короткочасного підвищення або зниження напруги, спотворення його форми, повного відключення електроживлення і т.п. Онлайн моделі - єдині з усіх типів ДБЖ, не мають часу перемикання на батареї.

  Режим високої ефективності - технологія енергозбереження, реалізована в онлайн ДБЖ.
  Крім звичайного режиму ДБЖ подвійного перетворення в серії Vanguard передбачений енергозберігаючий режим високої ефективності. При активації цього режиму в залежності від якості енергопостачання ДБЖ автоматично перемикається між режимом подвійного перетворення і обхідним режимом. Якщо якість напруги електромережі незадовільно, ДБЖ постійно знаходиться в режимі подвійного перетворення. При гарному якості напруги електромережі ДБЖ автоматично перемикається в обхідний режим, зменшуючи таким чином втрати на перетворення. У той же час ДБЖ реєструє будь-які дефекти напруги і миттєво повертається в режим подвійного перетворення. Використання режиму високої ефективності знижує втрати енергії при перетворенні і збільшує термін служби акумуляторних батарей.
  Дисплей
  РК-дисплейтак
  Общие
  Автон. робота при max навантаж3 мін
  Вага, кг18.3
  ВиробникPowercom
  Кількість АКБ4
  Клас товарудля домашніх ПК
  Країна виробництваКитай
  Потужність, ВА1500 В*А
  Потужність, Вт1350 Вт
  Розмір, мм (ШхГхВ)152 238 500
  Тип архітектурибезперервної дії (online)
  Тип виконаннякласичний
  Форма вихідної токучиста синусоїда

  Немає відгуків про цей товар.

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.