Пристрій безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 6000VA (SRT6KXLI)

Ціна
121294 грн.
Немає в наявності

Модель: SRT6KXLI

  Інформація про доставку

  • Самовивезення
  • Кур'єром
  • Доставка по Україні

  Інформація про оплату

  • Готівкою, або платіжною картою через термінал у нас в офісі
  • Безготівкою з ПДВ, або без ПДВ (курс аналогічний готівковому). Для цього у замовленні вкажіть Оплата по перерахунку і ми з Вами звяжемось і домовимось про форму оплати, та виставимо рахунок

  Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS SRT 6000VA (SRT6KXLI)
  Графічний ЖК дисплей. Текстові і мнемонічні схеми, що відображають режими роботи, параметри системи і аварійні сигнали. З'єднання 10/100 BaseT. Наявність докладної інформації про напрацювання, рівні навантаження і показниках технічного стану акумуляторних батарей сприяє їх своєчасну заміну, що зменшує ризик простоїв. Енергозберігаючий режим роботи ДБЖ, захищений заявкою на патент. Якщо з зовнішньої мережі надходить якісне електроживлення, ІБП працює в режимі, який споживає менше енергії (за рахунок невикористання деяких внутрішніх модулів), що підвищує його енергоефективність без шкоди для якості захисту підключеного обладнання.

  Повідомлення про відмову батареї. Завчасне інформування про наближення відмову батарей, що дозволяє своєчасно виконувати профілактичне технічне обслуговування. Автоматичний внутрішній байпас. У разі перевантаження або несправності ДБЖ навантаження переключаться на харчування від електромережі. Масштабованість за часом роботи від акумуляторів. При необхідності дозволяє швидко збільшити час автономної роботи. Інтелектуальне управління батареями. Максимальне підвищення ефективності батареї, збільшення терміну її служби і надійності за рахунок точної інтелектуальної зарядки.

  Заміна батарей під час роботи ДБЖ. Забезпечення обладнання, яке підлягає чистим синусоїдальним безперебійним харчуванням при заміні акумуляторних батарей. Автоматичний перезапуск корисних навантажень після вимикання ІБЖ. Автоматичний запуск підключеного обладнання після відновлення мережевого електроживлення. Зарядка батарей із застосуванням температурної компенсації. Продовження терміну служби батарей за рахунок регулювання зарядного напруги по температурі батарей. Управління ДБЖ через локальну мережу. Можливість дистанційного керування ДБЖ по мережі. Сумісно з InfraStruXure Manager. Можливість централізованого управління за допомогою APC InfraStruXure Manager.

  Роз'єм SmartSlot. Застосування плат управління дозволяє модифікувати набір можливостей ДБЖ. Світлодіодні індикатори стану. Візуальні індикатори швидко дають уявлення про стан пристрою і електроживлення. З'єднання через послідовний порт. Управління ДБЖ через послідовний порт. Зовнішні батареї, що підключаються за принципом Plug-and-Play. Забезпечення обладнання, яке підлягає синусоїдальним безперебійним харчуванням в процесі підключення до ДБЖ додаткових акумуляторів. Перетворений між конфігураціями в корпусі «вежа» / шасі для установки в апаратурні стійки. Захист первинних інвестицій в ДБЖ при переході від ДБЖ в вертикальному корпусі до стоечним ДБЖ. Оновлювані прошивки в флеш-пам'яті. Дистанційна установка версій прошивки через FTP.

  Індикація
  вхідна напруга160 до 275 В
  Дисплей
  РК-дисплейтак
  Общие
  Інтерфейс підключенняRJ-45/USB/SmartSlot
  Автон. робота при max навантаж2.5 хв
  Вага, кг60 кг
  ВиробникAPC
  Додатковий фільтрRJ-45
  Кількість розеток6/IEC 320 C13, 4/IEC 320 C19
  Клас товарупремімум захист
  Країна виробництваСінгапур
  Потужність, ВА6000 В*А
  Потужність, Вт6000 Вт
  Розмір, мм (ШхГхВ)174 x 719 x 432 мм
  Тип архітектурибезперервної дії (online)
  Тип виконаннякласичний
  Форма вихідної токусинусоїда

  Немає відгуків про цей товар.

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.