ТВ тюнер Astro DVB-T, DVB-T2, + USB-port (TA-24)

Ціна
489 грн.
У наявності

Модель: TA-24

Інформація про доставку

  • Самовивезення
  • Кур'єром
  • Доставка по Україні

Інформація про оплату

  • Готівкою, або платіжною картою через термінал у нас в офісі
  • Безготівкою з ПДВ, або без ПДВ (курс аналогічний готівковому). Для цього у замовленні вкажіть Оплата по перерахунку і ми з Вами звяжемось і домовимось про форму оплати, та виставимо рахунок

ТВ тюнер Astro DVB-T, DVB-T2, + USB-port (TA-24)

ТВ-тюнер дозволяє отримувати сигнали від теле-радіостанцій і приймати різні канали. Він перетворює сигнали в зображення і звук. Тюнери дають своїм власникам можливість дивитися улюблені телепередачі з монітора. Видів таких тюнерів велике безліч, для того щоб докладніше розглянути всі їх можливості і відмінності, їх класифікують наступним чином.

1 Залежно від стандартів телемовлення. Ця ознака класифікації базується на тому, які види стандартів мовлення здатний передавати тюнер. Стандарти мовлення прогресують, тюнери теж підлаштовуються під технічний прогрес. Аналогових тюнерів практично вже не проводиться. Їм на зміну приходять цифрові, а також ТБ-тюнери, здатні приймати сигнали як цифрових стандартів, так і аналогових. Максимальні можливості дозволу цифрового телебачення перевищують такий показник аналогового майже в два рази, при цьому практично усуваються спотворення звуку і зображення. Тому цифрові ТВ-тюнери стають дедалі популярнішими.

2 Залежно від підключення до ПК. Тв-тюнери можуть бути зовнішніми і внутрішніми, а також перебувати безпосередньо між системним блоком і монітором, наприклад, через підключення VGA. Для них, на відміну від інших тюнерів, не потрібно ніяких додаткових драйверів і програмного забезпечення, так як вони не залежать ні від комп'ютера, ні від його операційної системи. Зовнішні та внутрішні підключаються до комп'ютера або безпосередньо до монітора за допомогою USB, або PCI. Мають неабиякий попит монітори, які вже спочатку оснащені вбудованим ТВ-тюнером і для яких не потрібно ніяких додаткових налаштувань.

3 Залежно від впливу операційної системи. Є й такі ТВ-тюнери, які підходять тільки обмеженому колу пристроїв, наприклад, тільки для Mac або ПК з Windows. Багато з них вимагають спеціального програмного забезпечення. Або, як уже було сказано, абсолютно незалежні від ОС проміжні тюнери, які підходять для всіх пристроїв. Також ТВ-тюнери, що залежать від ОС, можуть зажадати певну кількість вільної пам'яті на комп'ютері для коректної роботи.

Тв-тюнери можуть бути дуже корисні, наприклад, їх спокійно можна підключити до великого монітора на стіні, ноутбука або навіть смартфону в поїздці, комп'ютера для особистого користування. Можна надіти навушники і не заважати відпочинку інших членів сім'ї та дивитися свої улюблені телеканали в відмінній якості.

FM-тюнер
FM-тюнернемає
Общие
Інтерфейсзовнішній незалежний
Вид поставкиBOX
ВиробникAstro
Канал звукустерео
Країна виробництваКитай
Макс. роздільна здатність1920 x 1080
СигналDVB-T/T2
ТипПрийом цифрового сигналу
ЧіпсетGX3235S

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.