Гаджети (Hi-Tech)

<--- Більш повний перелік категорії знаходиться зліва нижче

Гаджети (Hi-Tech) м. Львів

Гаджет (англ. Gadget - пристосування, прилад) - це спеціалізований пристрій або додаток невеликого розміру, яке підключається до більш великим і складним пристроїв через стандартизований інтерфейс (роз'єм, порт) і не може працювати в автономному режимі. Головна вимога до всіх гаджетів - зручність. Гаджети завжди відносяться до новинок і під час свого винаходу вважаються на крок попереду стандартних технологічних пристроїв.

Найголовніше призначення будь-якого гаджета - розширення функціоналу пристрою, до якого він підключається. Прикладом гаджетів для наших з вами улюблених девайсів можуть служити зовнішні GPS-приймачі на смартфонах і комунікаторах.

Найчастіше гаджет - це якийсь пристрій невеликого розміру, яке покликане виконувати вузькоспеціалізовані мети або вирішувати якісь проблеми. Ще є думка, що гаджетом можна назвати цифровий пристрій, що якось може взаємодіяти з комп'ютером. Наприклад, його можна підключити кабелем до USB-порту і обмінюватися даними.

Гаджетами називають різні розумні годинник і 3D окуляри віртуальної реальності, USB-кружки, USB-холодильники, окуляри з вбудованою камерою, навігатори і G-сенсори, флешки і навушники ... Дуже складно буде все перерахувати. Адже практично кожну хвилину десь в світі виробляють новий високопродуктивний гаджет. Можливо саме він підкорить світ своїми безумовними перевагами.

До ваших послуг:

 Магнітний кабель USB 2.0  Micro-USB (microusb, micro usb) або Type-C (тайп сі, тайпсі,  ty..
Магнітний кабель USB 2.0  Micro-USB (microusb, micro usb) або Type-C (тайп сі, тайпсі,  ty..
Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)

ЗАМОВТЕ ЗНИЖКУ НА ТОВАР ПРОСТО ЗАРАЗ!

Залишіть запит і ми зв’яжемось з Вами.