DIGITUS


У наявності

146 грн.

Інструмент DIGITUS DN-94001 - це легкий і компактний універсальний інструмент, який призначений для ..

У наявності

491 грн.

Інструмент DIGITUS DN-94004 - це надійний багатофункціональний обжимний інструмент Digitus Professio..

У наявності

261 грн.

Інструмент DIGITUS DN-94007 являє собою високоякісний монтажний інструмент для обтиску модульних роз..

Немає в наявності

194 грн.

Продуктова лінійка бренду «DIGITUS Professional» включає професійне активне і пасивне мережеве облад..
Мережевий зарядний пристрій DIGITUS EDNET 2xUSB (адаптери EU / UK / US) (31808)Заряджайте Ваші прист..
Мережевий зарядний пристрій DIGITUS EDNET 4xUSB (адаптери EU / UK / US) (31809)Заряджайте Ваші прист..
Зарядний пристрій DIGITUS Ednet Dual USB Charger (220V, 2 USB x 1Amp) (84116) - прекрасне рішення дл..
Автомобільний зарядний пристрій DIGITUS Ednet Hammer USB Charger 2 * USB 2.4A (4.8A) (84120) - автом..
Автомобільний зарядний пристрій DIGITUS Ednet Triple USB Charger 1A / 2A / 2.1A (84119) - автомобіль..
Мережевий зарядний пристрій DIGITUS Зарядна станція Ednet 4 port USB 2USBx2.1A 2USBx1A (31806) - зар..
DIGITUS подовжувач HDMI - складається з екстендера HDMI, передавального і приймаючого модуль, прийма..
USB (Universal Serial Bus - "універсальна послідовна шина") - послідовний інтерфейс передачі даних д..
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,9/125 OS2,duplex,10m (DK-2933-10).Патч-корд - це найбільш пр..
Оптичний патчкорд DIGITUS SC-SC, duplex, 3m (DK-2922-03).Патч-корд - це найбільш практичний і відпов..
Оптичний патч-корд DIGITUS SC-SC, duplex, 5m (DK-2522-05/3).Патч-корд - це найбільш практичний і від..
Показано з 1 по 15 з 52 (всього 4 сторінок)

ЗАМОВТЕ ЗНИЖКУ ПРОСТО ЗАРАЗ!

Залишіть запит і ми зв’яжемось з Вами