DIGITUS


У наявності

117 грн.

Інструмент DIGITUS DN-94001 - це легкий і компактний універсальний інструмент, який призначений для ..

У наявності

460 грн.

Інструмент DIGITUS DN-94004 - це надійний багатофункціональний обжимний інструмент Digitus Professio..

У наявності

229 грн.

Інструмент DIGITUS DN-94007 являє собою високоякісний монтажний інструмент для обтиску модульних роз..

У наявності

161 грн.

Продуктова лінійка бренду «DIGITUS Professional» включає професійне активне і пасивне мережеве облад..
Зчитувач флеш-карт DIGITUS DA-70330 - швидкий і простий спосіб передачі цифрових іображеній на комп'..
Кабель USB 2.0 AM / BM 1.8m DIGITUS (84126) - це кабель до принтера. USB кабелі набули найширшого ро..
Ковпачок DIGITUS (A-MOT/B8/8) RJ-45 ізолюючий синій. Призначений для обтиску конекторів. Використову..
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,9/125 OS2,duplex,10m (DK-2933-10).Патч-корд - це найбільш пр..
Оптичний патчкорд DIGITUS SC-SC, duplex, 3m (DK-2922-03).Патч-корд - це найбільш практичний і відпов..
Оптичний патч-корд DIGITUS SC-SC, duplex, 5m (DK-2522-05/3).Патч-корд - це найбільш практичний і від..
Оптичний патч-корд DIGITUS SC-SC, duplex, 5m (DK-2922-05).Патч-корд - це найбільш практичний і відпо..

У наявності

27 грн.

Патч-корд 0.25м DIGITUS (DK-1511-0025) дає змогу підключити між собою вузлів телекомунікаційного обл..

У наявності

30 грн.

Неэкранированный U/UTP патчкорд DIGITUS (DK-1511-005) категорії 5, c 8-мі контактними модульними вид..

У наявності

63 грн.

Патч-корд 0,5 м DIGITUS (DK-1644-A-005) є необхідним і важливим атрибутом мереж зв'язку в офісі або ..

У наявності

170 грн.

Патч-корд 2м DIGITUS (DK-1644-A-020) має такі особливості: 2 x RJ45; категорія: CAT 6a; екранування:..
Показано з 1 по 15 з 131 (всього 9 сторінок)

ЗАМОВТЕ ЗНИЖКУ ПРОСТО ЗАРАЗ!

Залишіть запит і ми зв’яжемось з Вами