0 тов. 0 грн. 1 $ = 26.00 грн.
Реєстрація
м. Львів, вул. Сахарова, 42
(032) 244-30-02 багатоканальний
(067) 675-19-41 Kyivstar
Завантажити прайс

Фотоапарати та відеокамери. Продаж Львів.

Продаж фотоапаратів у Львові. Купити цифрові фотоапарати у м. Львів

Останні моделі фотоапаратів якісно відрізняються від своїх плівкових аналогів. Цифровий фотоапарат має матрицю, що складається з пікселів. Саме від кількості окремих пікселів залежатиме роширення, якість фотографії і її ціна. Купуючи цифровий фотоапарат у Львові, ви отримуєте можливість не тільки відображати окремі кадри, а й вести зйомки цілих життєвих моментів.
Цифрові фотоапарати мають свою класифікацію і можуть ставитися до класу компактних, дзеркальних і так званих зумів. Якщо вам необхідна техніка для зйомки в домашніх умовах, то краще купити цифровий фотоапарат, що відноситься до компактного класу . Моделі з цієї лінійки мають невелику вагу і розмір. У їх виробництві використовують матриці невеликого дозволу , що значно зменшує вартість пристрою.
У нашому каталозі, крім бюджетних моделей, здійснюється продаж фотоапаратів, що відносяться до дзеркальних. Професійні фотографи зупиняють свій вибір саме на подібних моделях, так як вони мають безліч налаштувань, видошукач і змінний об'єктив. Зуми підійдуть для зйомки різних пейзажів на далекій відстані. Всі докладні характеристики кожної моделі ви можете переглянути в нашому каталозі, де представлений великий вибір даної техніки.
Ви можете дізнатися тип матриці, якість лінзи, кількість вбудованої пам'яті і якість зум у кожної моделі, що сподобалася фотоапарата і порівняти їх між собою. У нашому інтернет -магазині ви можете купити фотоапарат м. Львів, який буде відповідати вашим уявленням про цій техніці.

Продаж відеокамер Львів. Купити відеокамери онлайн у м. Львів

Виробники цифрових відеокамер пропонують широкий вибір своїх виробів. Найчастіше це компактні моделі зі стильним дизайном. Сучасні відеокамери можуть бути таких невеликих розмірів, що помістяться навіть в сумочці або кишені. Ви хочете саме таку модель? Тоді доведеться зробити вибір, на чому заощадити: або якість, або ціна відеокамери.
Невеликі цифрові відеокамери мають менші можливості. Якщо характеристики камери відповідають повнорозмірним аналогам, то ціна буде в кілька разів вища. Наш інтернет - магазин намагається зберігати баланс між ціною і якістю, тому в каталозі представлені вироби від передових виробників за доступними цінами. Варто пам'ятати, що якісна річ ніколи не буде коштувати дешево.
Вибираючи камеру, зверніть увагу на формат, у якому буде проводитись зйомка. Це важливий параметр, від якого залежить, скільки цікавих сюжетів ви можете записати, і яка кількість пам'яті буде займати один фільм. Найчастіше відзнятий матеріал в цифровій камері зберігається в форматах Digital 8 , MicroMV , MiniDV , MPEG 4 і DVD. Перші три формату мало чим відрізняються один від одного. При цьому запис проводиться на касету об'ємом до 90 хвилин. Камери з DVD залишають матеріал на диску, а обладнання з підтримкою MPEG- 4 є найбільш сучасним варіантом, який готовий запропонувати наш магазин відеокамер.
Варто звернути увагу на якість лінз ( скляні або пластикові ), наявність оптичного зуму, діагональ матриці , ємність акумулятора, світлочутливість і на наявність роз'ємів для підключення. Зробити правильний вибір і купити цифрову відеокамеру у м. Львів вам допоможуть наші менеджери.